TurkmenStudents.com
 
سال 1395
سال 1395
کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
فهرست
تبلیغاتتبلیغات متنی ویژه

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته


دارالترجمه رسمي قاضي (314تهران)
با مدیریت: ملاعاشور قاضی، مترجم رسمی زبان آلمانی و مترجم خبره زبان ترکمنی - قوه فضائیه
 88916906 - 021


انتشارات بشارت فر
با مدیریت: رجب محمد بشارت فر، ناشر کتب های اجتماعی و خانواده، مبتکر طرح های جدید کارت عروسی

شماره تماس: 09112761521ارائه دهنده محصولات دانلودی( مقاله، پروژه، جزوه و کتاب و ... )


تبلیغات متنی شما در اینجا
ماهیانه 25 هزار تومان، نمایش در تمامی صفحات سایت
 

تبلیغات

اخبار اقتصادي : نحوه ثبت نام تسهیلات اشتغال صندوق مهر امام رضا (ع)
فرستنده admin در تاريخ 2009/7/26 12:00:00 (87839 بار خوانده شده)

نحوه ثبت نام تسهیلات اشتغال صندوق مهر امام رضا (ع)

الف- شرایط عمومی:

1. متقاضیان فاقد کسب وکار مستقل باشند و یا در زمان ثبت‌نام شاغل نباشند.
توضیح1 : کسانیکه دارای بیمه هستند، چنانچه صندوق در هر مرحله از مراحل اعطای وام به استعلام افراد دست پیدا کند از پرداخت وام جلوگیری و در صورت پرداخت، کل دین با جریمه تبدیل به حال می‌گردد.
توضیح2 : افرادیکه بصورت شاگرد در محل کسب و کار دیگران فعالیت می‌نمایند در صورت نداشتن بیمه به منظور راه‌اندازی کسب و کار مستقل می توانند ثبت‌نام نمایند و همچنین در صورت داشتن بیمه با دادن تعهد که بیمه ایشان از کارگری توسط کارفرما قطع و به بیمه کارفرمایی تبدیل گردد می توانند ثبت‌نام نمایند.
توضیح3 : افراد بازنشسته واجد شرایط ثبت‌نام نمی‌باشند.
توضیح4 : تسهیلات به توسعه کارگاه تعلق نمی‌گیرد.
2. متقاضیان حداقل دو سال سابقه کار مرتبط با فعالیت انتخابی خود داشته باشند.
3. افرادی که دارای مدارک تحصیلی، فنی‌و‌حرفه‌ای، کارو دانش و دیگر مراکز معتبر آموزشی مرتبط ‌با فعالیت انتخابی باشند.
4. ارائه طرح کسب و کار برای متقاضیان به منظور راه اندازی طرح موردنظر الزامی است.
5. دانشجویان در هر مقطع از تحصیلات واجد شرایط وام نمی‌باشند.
6. داشتن کارت پایان خدمت برای متقاضیان مرد الزامیست.
7. متقاضیان با دریافت وام دوشغله نگردند.
8. زنان علاوه بر دارا بودن شرایط فوق لازم است یکی از شرایط زیر را برای ثبت‌نام داشته باشند:
الف- سرپرست خانوار باشند؛
8-1- الف- شوهر از دست داده باشد.
8-2- الف- شوهر از کار افتاده باشد.
8-3- الف- شوهر زندان باشد.
توضیح: زنانی که تحت تکفل همسر شاغل می‌باشند واجد شرایط ثبت‌نام نمی‌باشند.
ب- خود سرپرست باشند:
8-1- ب- پدر ازکارافتاده باشد.
8-2- ب- دخترانی که پدر فوت کرده باشد.
8-3- ب- دخترانی که خانواده آنها جزء دهکهای درآمدی پایین جامعه باشد.
توضیح: ازکارافتادگی افراد توسط مراجع ذیصلاح تأیید و به صندوق ارائه می‌گردد.
9. متقاضیان قبلاً از تسهیلات صندوق فرصتهای شغلی سابق یا توسعه اشتغال روستایی سابق و یا قرض‌الحسنه اشتغال بانکها(ماده 56 و ...) استفاده نکرده باشند، در غیر اینصورت در هر مرحله از مراحل وام استعلام محرز شود به متقاضی تسهیلات پرداخت نخواهد شد یا کل دین با جریمه تبدیل به حال خواهد شد.
10. واریز حداقل 20% آورده اولیه متقاضی به حساب قرض‌الحسنه خود در سرفصل صندوق مهر امام رضا(ع) نزد بانک عامل مربوطه الزامیست.
11. سن متقاضیان حداقل 20 و حداکثر 55 سال تمام قابل قبول است.
12. امتیاز بندی بر اساس میزان اعتبار هر استان و شهرستان صورت می پذیرد . لذا ثبت نام هیچگونه تعهدی برای صندوق ایجاد نخواهد کرد و صندوق در رد یا قبولی طرح ها مخیر است.


ب- فرایند ثبت نام تا پرداخت تسهیلات:

زمان ثبت‌نام و ارائه مدارک مثبته و تکمیل پرونده حداکثر60 روز می‌باشد بعد از این مدت، درخواست وام متقاضی کان لم یکن تلقی می گردد. جزییات به شرح زیر است:
1. زمان ثبت‌نام برای متقاضیان 15 روز.
2. پالایش و امتیاز دهی و اعلام لیست اسامی به استانها 10 روز.
3. مصاحبه و بررسی محلی و اعلام تأیید یا رد متقاضیان توسط صندوق 6 روز.
4. ارائه طرح توسط متقاضی و بررسی و اعلام آن توسط صندوق 6 روز.
5. ارائه مدارک و تکمیل پرونده توسط متقاضی 10 روز.
6. پرداخت تسهیلات توسط صندوق 7 روز. 19/10


راهنمای ثبت نام

خواهشمند است قبل از ورود به فرم ثبت نام جهت ارسال اطلاعات ، این موارد را به دقت مطالعه فرمایید .

1. کدملی خود را بصورت صحیح و بدون علامت (/) و (-) به صورت ده‌رقمی وارد نمایید
تذکر : وارد کردن کدملی الزامی است. در صورت عدم ثبت صحیح کد ملی به ثبت‌نام انجام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2. نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، سری شناسنامه و تاریخ تولد خود را مطابق با مشخصات شناسنامه‌ایی خود ثبت نمایید لازم به ذکر است مسئولیت هرگونه عدم تطابق مشخصات بر عهده متقاضی می‌باشد.
تذکر: سری شناسنامه شما در قسمت بالای سمت راست تمام صفحات شناسنامه درج شده است.
3. جنسیت خود را با علامت دار نمودن قسمت مربوطه مشخص نمایید.
4. وضعیت تأهل خود(مجرد، متأهل)در قسمت مشخص شده اعلام نمایید. وضعیت تأهل هر یک از متقاضیان باید با شناسنامه ایشان مطابقت داشته باشد.
تذکر1 : در این سیستم ثبت‌نام، متقاضیان زن که بهر دلیل همسر خود را از دست داده باشند متأهل محسوب می‌شوند. اگر سرپرست خانوار می‌باشید باید در قسمت سرپرست خانوار عنوان "بلی" را انتخاب نمایید که در این صورت وضعیت همسر نیز باید مشخص گردد. در غیر اینصورت انتخاب عنوان "خیر" کفایت می‌کند.
تذکر2 : متقاضیان زن متأهل که بهر دلیل خود را سرپرست خانوار معرفی کردند باید مدارک مربوطه از مراجع ذیصلاح را ارائه نمایند. بعنوان مثال: اگر کسی که وضعیت همسر "فوت شده" را انتخاب می‌نماید ارائه گواهی فوت همسر الزامی است.
تذکر3 : متقاضیان زن مجردی که خود را خود سرپرست معرفی می‌نمایند باید وضعیت شغلی والدین خود را در قسمت مربوطه مشخص نمایند. دراین قسمت نیز ارائه مدارک مثبته از مراجع ذیصلاح الزامی است.
ذکر4 : متقاضیان زن اعم از مجرد یا متأهل در صورتیکه خود را سرپرست خانوار اعلام می‌نمایند و در وضعیت همسر یا والدین عنوان "زندانی" را انتخاب می‌نمایند باید مدارک مثبته از سازمان زندانها مبنی بر محکومیت آنها را ارائه نمایند در غیر اینصورت به عنوان سرپرست خانوار شناخته نخواهند شد.
تذکر5 : متقاضیان زن اعم از مجرد یا متأهل در صورتیکه در قسمت سرپرست خانوار عنوان "خیر" را انتخاب نمایند وضعیت همسر و والدین به صورت غیرفعال خواهد بود.(امکان انتخاب وجود ندارد)
5. در صورتی‌که متقاضیان تحت پوشش هر یک از نهادهای حمایتی می‌باشند عنوان نهاد را انتخاب نمایند. ارائه معرفی‌نامه از نهاد مربوطه به صندوق مهر امام رضا(ع)در زمان ارائه مدارک الزامی می‌باشد.
6. متقاضیان مرد باید وضعیت نظام‌وظیفه خود را در قسمت مربوطه اعلام نمایند. ارائه مدرک نظام‌وظیفه اعلام شده در مرحله اول ثبت‌نام در زمان ارائه مدارک الزامی است.
7. متقاضیان (اعم از مرد یا زن) وضعیت شغلی همسر خود را مشخص نمایند.
8. در قسمت تحصیلات متقاضیان باید سطح تحصیلات، رشته تحصیلی و تاریخ اخذ مدرک تحصیلی را ثبت نمایند.
9. در قسمت مهارت، در صورتیکه متقاضی دارای مهارت خاصی می‌باشد. گزینه "بلی" را انتخاب می نماید با انتخاب گزینه "بلی" در قسمت فعال شده، عنوان مهارت خود را اعلام می‌نماید. نهاد آموزش‌دهنده باید به صورت تایپ حروف وارد گردد. در غیر اینصورت و با انتخاب گزینه "خیر" قسمت عنوان مهارت و نهاد آموزش‌دهنده به صورت غیرفعال خواهند بود.
تذکر: در این قسمت مدارک مهارتی قابل قبول است که از محل سازمان فنی‌و حرفه‌ای، کارو دانش و دیگر مراکز معتبر آموزشی اخذ گردیده باشد.
10. در قسمت تجربه‌کاری، متقاضی باید عنوان مهارتهایی که بصورت تجربی فرا گرفته است را با ذکر محل کار اعلام نماید. متقاضیان اشتغال شهری در زمان مراجعه به صندوق باید مهارتهای تجربی خود را از تأییدیه اتحادیه یا صنف مورد نظر ارائه دهند و متقاضیان اشتغال روستایی می‌باید تأییدیه شورای روستا مبنی بر کسب مهارتهای تجربی خود را به صندوق ارائه نمایند در صورتیکه متقاضی مهارت تجربی ندارد باید گزینه "خیر" را انتخاب کند.
11. متقاضی باید در قسمت وضعیت بیکاری، مدت زمان بیکاری خود را به ماه ثبت کند، علت بیکاری خود را مشخص نموده و در صورتی که تحت پوشش بیمه ایی خاص می‌باشد آنرا مشخص نماید.
12. کسب و کار: نوع فعالیتی است که متقاضی برای راه‌اندازی آن اقدام می‌نماید. متقاضی وضعیت، نوع و گروه کسب و کار خود را در این قسمت انتخاب می‌نماید. به این صورت که ابتدا باید وضعیت کسب و کار خود اعم از «خانگی یا خویش‌فرمایی» را انتخاب نماید. سپس یکی از پنج نوع کسب و کار اعم از « صنعتی، کشاورزی، خدماتی، خدمات کشاورزی و صنایع دستی» را انتخاب می‌نماید.
تذکر1 : کسب کار خانگی نوعی فعالیت است که امکان انجام آن در خانه امکان‌پذیر است و نیاز به مجوز از سازمانهای مربوطه ندارد.
تذکر2 : کسب و کار خویش‌فرمایی نوعی فعالیت است که امکان انجام آن در محیط‌های تجاری و با ارائه مجوز امکان‌پذیر است.
تذکر3 : متقاضیان که در صدد انتخاب فعالیتهای مربوط به دامداری می‌باشند باید عنوان کسب و کار کشاورزی را انتخاب کنند. سپس در گروه کسب وکار عنوان فعالیت مربوطه را انتخاب می‌نمایید.
تذکر4 : متقاضیانی که درصدد انتخاب فعالیتهای همچون فروشگاهها می‌باشند باید عنوان کسب و کار خدماتی را انتخاب نمایند.
در قسمت بعد متقاضی باید میزان تسهیلات مورد نیاز خود را مشخص نماید و همچنین مشخص کند با تسهیلاتی که دریافت می نماید چه تعداد نیرو را جذب خواهد کرد.
تذکر5 : میزان تسهیلات درخواستی حداکثر 000/000/100 ریال می‌باشد که به نسبت کسب و کار انتخابی متغیر می‌باشد.
13. در قسمت مشخصات محل سکونت پس از انتخاب شهر یا روستا، استان، شهرستان و بخش مربوطه را مشخص کنید در صورتیکه متقاضی ساکن روستا می‌باشد نام روستای خود را تایپ نماید.
متقاضی آدرس پستی خود را بصورت کامل تایپ نموده نام کوچه و خیابان خود را باید بگونه‌ایی ثبت کند که اهالی منطقه آنرا تأیید نمایند.
متقاضی باید کدپستی را بدون هیچ علامتی اعم از (/) و (-) بصورت کامل وارد نماید.
متقاضیان الزاماً باید یک شماره تلفن ثابت یا همراه را در قسمت مربوطه ثبت نمایند. در صورتیکه تلفن ثابت خود را ثبت می‌کنند باید در قسمت تلفن، کد مربوطه را در کادر کوچک و شماره را در کادر بزرگ ثبت کنند.
تذکر : متقاضیان شهرستان تهران باید شماره تلفن خود را بصورت هشت رقم کامل وارد نمایند.
متقاضیانی که قصد وارد کردن شماره تلفن همراه را دارند باید کد و شماره را پیوسته وارد نمایند به عنوان مثال: ...0912247 وارد نمایند.
متقاضی تاریخ تنظیم فرم ثبت نام را بصورت انتخاب شماره روز، ماه و سال ثبت می‌نماید.
متقاضیان در پایان کد امنیتی را در کادر ذیل کد امنیتی به شکلی که ثبت شده (حروف بزرگ و کوچک رعایت گردد) درج نموده و دکمه ثبت را کلیک نمایند.
تذکر مهم : چنانچه اطلاعات وارد شده توسط متقاضی اشتباه باشد که منجر به کسب امتیاز آن گردد و یا نتواند مدارک مثبته لازم را ارائه نماید از پرداخت تسهیلات به وی جلوگیری بعمل خواهد آمد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
14. امتیاز بندی بر اساس میزان اعتبار هر استان و شهرستان صورت می پذیرد . لذا ثبت نام هیچگونه تعهدی برای صندوق ایجاد نخواهد کرد و صندوق در رد یا قبولی طرح ها مخیر است.

در صورتی که موارد فوق را آماده کرده اید ، بر روی ورود به لینک ثبت نام زیر کلیک کنید

http://chaharmahal.mehrereza.ir/index.php?Content=Map

صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوای گنبدکاووس

پیش بینی آب و هوای گنبدکاووس تا پنج روز آینده


ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
23 کاربر آن‌لاين است (10 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 23

بیشتر...

تبلیغات

  

Design & Powered By: ilyadgonbad.com © 2002-2015
استفاده از مطالب سايت تنها با ذكر منبع مجاز است. تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به TSNA.ir مي باشد.

توصیه اکید می شود که جهت افزایش سرعت باز شدن صفحات سایت از مرورگر اینترنت اکسپلور نسخه 8 و یا مرورگر موزیلا فایرفاکس نسخه 4 استفاده نمائید.