کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

اشتباه سرمایه گذار باعث توقیف طرح موج های آبی گنبد شد


معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد کاووس گفت: مشکل اصلی پروژه موج های آبی گنبد کاووس توقیف آن است و دلیل آن هم اشتباهات محاسباتبی و سرمایه گذاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از مهر، فرهاد شیبک اظهارکرد: اشتباهات محاسباتی و شیوه سرمایه گذاری اشتباه علت توقیف و رکود پروژه موج های آبی گنبد است.

وی افزود: سرمایه گذار اصلی این پروژه سرمایه گذاری هایی در بازار انجام داده است که جواب نداده و باعث شده به علت شکایت بعضی طلبکاران این پروژه توقیف شود.

وی ادامه داد: نمایندگان سرمایه گذار اصلی بطور مستمر در حال رایزنی و تلاش برای حل مشکلات در بازار، ادارات و بانک ها هستند.

شیبک خاطرنشان کرد: با رایزنی های صورت گرفته امیدواریم سرمایه گذار ثانویه به این پروژه اضافه شود و با کمک سهامداران، این پروژه دوباره وارد مرحله ادامه کار شود و به اتمام و بهره برداری برسد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گنبد کاووس تصریح کرد: تا با امروز چندین جلسه در ارتباط با این موضوع با سرمایه گذار اصلی ، سهام داران و مسئولین مرتبط برگزار کرده ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه در جلسه روز گذشته راه های رفع مشکل حقوقی را بررسی کرده ایم، گفت: نماینده دادستان گنبد، پنج نفر از نمایندگان‌سهامداران و نماینده سرمایه گذار اصلی در این جلسه حضور داشتند.

وی در پایان بیان کرد: طلبکاران اصلی این پروژه بیرونی و جمعی از بازاریان هستند که به دنبال احقاق حق خود بوده و امیدواریم به زودی با تدابیری که اندیشیده شده و پیوستن سرمایه گذار ثانویه، مشکل مطالبات آنان‌ حل شده و پروژه برای ادامه کار رفع توقیف شود.
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
11 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 11

بیشتر...
تبلیغات