کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

تقدیر از یک ناشر ترکمن

فرستنده admin در تاريخ 2016/11/19 21:10:00 (486 بار خوانده شده) اخبار فرهنگي
تصویر کوچک شده به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن در مورخ ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۵ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آقایان دائمی معاون و کاویان کارشناس ارشد آن اداره کل میهمان موسسه چاپ و انتشاراتی مختومقلی فراغی بودند تا ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی با اهدای لوح تقدیر از زحمات بیست ساله با سابقه ترین مرکز چاپ و نشر استان گلستان تشکر نمایند.

حاج آقای فضیلت در سخنان خود به نقش مهم انتشارات مختومقلی فراغی در معرفی آثار مکتوب اشاره نموده تجهیز ان به چاپخانه و تولید وفور کتاب را قابل تقدیر دانستند. همچنین اقای دائمی ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی در این رابطه به استقلال انتشاراتی ها و تلاش در جهت چاپ کتاب را از طرف این انتشاراتی بر جسته برشمردند . آقای کاویان نیز برسیاست ارشاد مبنی بر نگرش یکسان و عادلانه بین انتشاراتی ها تاکید نموده گفتند ما ناشران استان را اعم از اهل سنت و اهل تشیع درکلیه جهات به یک میزان می نگریم و مورد حمایت قرار می دهیم .

درادامه دکتر ارازمحمد سارلی مدیر مسئول انتشاراتی مختومقلی فراغی با تشکر از حضور جناب آقای فضیلت و همکاران وی گفتند:مجموعه چاپ و نشر مختومقلی فراغی امسال واردبیستمین سال فعالیت خود گشته و تاکنون حدود هزار عنوان کتاب برای استان گلستان تقدیم نموده است.

وی افزود انتشارات مختومقلی فراغی با شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی در معرفی استان گلستان و همچنین انتشار آثار مکتوب ترکمن پیشقدم بوده است.

این ناشر ترکمن در باره فعالیت های راهبردی نشر مختومقلی فراغی توضیح دادند که در سال ۱۳۸۳ تدوین دایره المعارف ترکمن شروع شد و با برگزاری کنفرانس بین المللی تاریخ ترکمن کوشید تا این مهم را پیش ببرد لیکن علی رغم وجود مصوبه وزارتی حمایت از فعالیت های کتابی فاخر هیچ حمایتی مشاهده نشد. از سال ۱۳۹۲ انتشار مجموعه ۶۰ جلدی میراث مکتوب ترکمن در دستورکار قرار گرفت که بیش از بیست عنوان آن تاکنون به زیور طبع اراسته گشته است. و دیگر مجلدات نیز مراحل آماده سازی را طی می کند وی در باره مجموعه های دیگر این موسسه توضیحات قابل توجهی را ارایه دادند.

درپایان این نشست لوح تقدیر این انتشاراتی فعال و پر کار استان گلستان به مدیر مسئول آن تقدیم گردید.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
6 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 6

بیشتر...
تبلیغات