کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

گلستانی‌ها منتظر دمای زیر صفر درجه باشند/احتمال بارش برف

فرستنده admin در تاريخ 2016/11/20 20:50:00 (455 بار خوانده شده) گزارش

هواشناسی گلستان اعلام کرده با استمرار فعالیت سامانه سرد بارشی در استان، گلستانی‌ها منتظر دمای زیر صفر درجه و بارش برف در شهرهای استان باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان گلستان، با فعالیت سامانه سرد بارشی در استان، گلستانی‌ها طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه دمای زیر صفر درجه را تجربه می‌کنند.

بر اساس این اطلاعیه، آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی در استان گلستان نشان از تقویت سامانه سرد و بارشی در استان گلستان است که سبب کاهش محسوس دمای هوای استان می‎شود، بنابراین از صبح دوشنبه علاوه بر ارتفاعات بارش پراکنده برف در شرق استان ازجمله پارک ملی گلستان دور از انتظار نیست.

همچنین تداوم کاهش دما در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه به‌گونه‌ای است که از اواسط روزسه شنبه تا اواسط روز پنجشنبه به مدت ۴۸ ساعت بیشتر مناطق استان گلستان دمای زیر صفر درجه را تجربه می‌کنند.

با توجه به استمرار زمانی و با تقویت جریانات هوای سرد از بعدازظهر روز سه‌شنبه تا چهارشنبه‌شب بارش متناوب برف در مناطق مختلف گلستان پیش‌بینی می‌شود.

از اواسط روز چهارشنبه این سامانه از مرزهای شرقی استان خارج می‌شود ولی همچنان هوای سرد در استان مستقر است.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
15 کاربر آن‌لاين است (9 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 15

بیشتر...
تبلیغات