کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

کلینیک تخصصی بیمارستان رسول اکرم (ص)کلاله به بهره برداری می رسد

فرستنده admin در تاريخ 2016/11/22 6:00:00 (470 بار خوانده شده) اخبار اجتماعي

رئیس شبکه بهداشت و درمان کلاله از پایان عملیات اجرایی کلنیک تخصصی بیمارستان رسول اکرم این شهرستان خبر داد وگفت: این مرکز در حال تجهیز است و تا پایان آذرماه سالجاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

دکتر علیرضا ممشلی روز شنبه در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان کلاله از را اندازی بخش اورولوژی این بیمارستان نیز خبر داد وافزود: عملیات اجرایی احداث و تجهیز زایشگاه بیمارستان کلاله نیز با 10 اتاق زایمان (LDR) همچنین 6 تخت (NICU) ویژه نگهداری نوزادان، به پایان رسیده و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به ضرورت افزایش پزشکان متخصص در بیمارستان رسول اکرم (ص) اعلام کرد: در بیمارستان این شهرستان، 23 پزشک متخصص در رشته های مختلف درمانی مشغول فعالیت هستند.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان کلاله به فعالیت های بخش دیالیز بیمارستان رسول اکرم کلاله اشاره کرد وگفت: این بخش با 13 دستگاه ویژه دیالیز خون در 3 شیفت کاری صبح ، عصر و شب به 65 بیمار خدمات ارائه می دهد.

وی خاطر نشان کرد: بیماران دیالیزی یاد شده عمدتا از شهرستان های کلاله ، مراوه تپه ، گالیکش هستند و علاوه بر آنها مسافران از استان های دیگر کشور نیز از بخش دیالیز بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله خدمات دریافت می کنند.

در این نشست فرماندار کلاله نیز با اشاره به فرا رسیدن فصل بارندگی وسرما و پیشگیری ازشیوع بیماری ها، تاکید کرد: مسئولان حوزه سلامت ضمن اجرای وظایف محوله، در هر جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی گزارش اجرایی دستگاه اجرایی خودرا به صورت مستند ارائه نمایند.

نصرت برزگر افزود: سلامت و امنیت غذایی دانش آموزان از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است و برخی از بیماری های شایع در مدارس می تواند از طریق دانش آموزان در منازل نیز شیوع پیدا نماید.

وی گفت: آموزش وپرورش، مرکز بهداشت و دیگر دستگاه های اجرایی مرتبط ضمن توجه به سلامت و بهداشت دانش آموزان، بایستی در پیشگیری از شیوع انواع بیماری ها تلاش جدی داشته باشند.

شهرستان کلاله با بیش از 110 هزار نفر جمعیت، در شرق استان گلستان قرار دارد.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
7 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 7

بیشتر...
تبلیغات