کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

دومین جشنواره ایده های برتر در گلستان برگزار می شود

فرستنده admin در تاريخ 2016/11/22 16:50:00 (444 بار خوانده شده) اخبار اجتماعي

دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری گلستان گفت: دومین جشنواره ایده های برتر استان همزمان با هفته پژوهش و فناوری، ۱۵ آذرماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می شود.

علی نجفی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر، هدف از برگزاری جشنوراه را تکریم اندیشه پردازان، ارج نهادن به فرهنگ خلاقیت و نوآوری و تشویق صاحبان ایده، شناسایی استعدادها و قابلیت‌های استان و ایجاد ارتباط ایده پردازان با صنعت و کسب وکار اعلام کرد.

وی افزود: این جشنواره در محورهای فنی و مهندسی و علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، پزشکی، پیراپزشکی و دامپزشکی، علوم انسانی و حوزوی، فرهنگ و هنر، نظامی، انتظامی فنی و مهندسی و علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، پزشکی، پیراپزشکی و دامپزشکی، علوم انسانی و حوزوی، فرهنگ و هنر، نظامی، انتظامی انجام می شود.

وی تاکید کرد: در روز اختتامیه هفته پژوهش و فناوری، صاحبان ایده های برتر معرفی و تجلیل خواهند شد.

وی از تمامی علاقمندان و ایده پردازان استان برای شرکت در این جشنواره دعوت بعمل آورد و اعلام کرد: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به سایت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان مراجعه و لینک دومین جشنواره ایده برتر استان را دریافت کنند.

گفتنی است، مراسم هفته پژوهش و فناوری استان گلستان از ۱۴ لغایت ۱۸ آذر ماه در استان گلستان همزمان با سایر استان‌های کشور برگزار می شود.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
6 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 6

بیشتر...
تبلیغات