کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

یخبندان باعث ترکیدگی بیش از 250 کنتور آب در شهر کلاله شد

فرستنده admin در تاريخ 2016/11/29 19:00:00 (410 بار خوانده شده) گزارش

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری کلاله اعلام کرد: در یخبندان های چند روز اخیر، بیش از 250کنتور آب و لوله های انتقال آب تعدادی از منازل ترکید و باعث خساراتی به شبکه آب شهری شد.

مجتبی مصطفی لو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا، افزود: با وجود توصیه های مکرر برای پوشش کنتورها و لوله های انتقال آب که در معرض برف و یخبندان قرار دارند، برخی از شهروندان به این موضوع توجه نکردند که به ترکیدگی تعدادقابل توجهی از کنتورها ولوله های انتقال آب منازل منجر شده است.

وی گفت: تعدادقابل توجهی از شهروندان نیز برای اینکه جلو یخبندان کنتور و لوله های آب منازل خودرا بگیرند شیر آب منازل خود را به خصوص شب ها باز گذاشته اند که باعث هدر رفت آب شهری وکاهش آب مخازن ذخیره آب می شوند.

مصطفی لو با بیان اینکه کنتور آب نو به اندازه کافی تامین شده است وچهار اکیپ فنی در حال تعویض کنتورهای خراب هستند ، افزود: تاکنون بیش از 170 کنتور آب تعویض شده واین کار تا 2 الی 3 روز آینده به اتمام خواهد رسید.

مدیر آب و فاضلاب شهری کلاله همچنین اعلام کرد: برای جلوگیری از هدررفت آب و جلوگیری از افزایش ترکیدگی کنتور و و لوله هاب آب منازل ، فشار آب شهر را موقتا کاهش داده ایم.

وی با اشاره به یخبندانهای شدید شبانه در سطح شهر، از شهروندان خواست برای جلوگیری از ترکیدگی کنتور آب و لوله های انتقال آب از کنتور به منازل، اقدامن به پوشش منایب آنها پشم شیشه و یا مواد عایق دیگر نمایند.

مرکز شهرستان کلاله با بیش از 40 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
14 کاربر آن‌لاين است (13 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 14

بیشتر...
تبلیغات