کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

معرفی فرماندار گمیشان/ تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی/اختصاص 5هزار میلیارد ریال به صنایع گلستان

فرستنده admin در تاريخ 2016/11/30 5:00:00 (483 بار خوانده شده) گزارش

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان، با اشاره به اختصاص 5 هزار میلیارد ریال به صنایع استان، گفت: تلاش بیشتر در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی تا حصول دستاوردهای ملموس از سوی مسئولان اجرایی پیگیری شود.

به گزارش ایرنا سید علی میر باقری روز یکشنبه در آئین تکریم ومعارفه فرماندار جدید شهرستان مرزی گمیشان و با تسلیت به مناسبت ایام رحلت رسول اکرم (ص) افزود: راهکار برون رفت از معضلاتی که جامعه اسلامی شاهد آن است توجه به آموزه های اسلام و تعالیم عالیه قرآن کریم و سیره رسول مکرم اسلام (ص) است.

وی با بیان این که گلستان آینده روشنی دارد، یادآور شد: اثرات اختصاص اعتبارات رونق تولید صنایع استان را بزودی شاهد خواهیم بود.

میرباقری افزود که آینده نوید بخشی در پرتو تلاش هماهنگ استاندار، فرمانداران و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی متصور است.

امانگدی ضمیر فرماندار قبلی گمیشان نیز گزارشی از 30 ماه ماه فعالیت خود در تصدی فرمانداری ارائه کرد و فراهم سازی زمینه افزایش تولید میگو در مجتمع پرورشی شهرستان را به عنوان یکی از دستاورد ها بیان نمود و افزود: بزودی یکهزار هکتار از این اراضی به مردم منطقه واگذار می شود.

در این نشست که فرماندار کردکوی و مدیران دستگاه های مختلف گمیشان و بندرترکمن حضور داشتند، از خدمات امانگلدی ضمیر قدر دانی و امیر شیر توماج به عنوان فرماندار شهرستان مرزی گمیشان منصوب شد.

به گزارش ایرنا در حکم وزیر کشور خطاب به امیر شیر توماج آمده است که به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار گلستان به سمت فرماندار شهرستان گمیشان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

امیر شیر توماج پیش از این به عنوان بخشدار بخش گُلدشت گُمیشان فعالیت داشت.
گفته می شود امانگلدی ضمیر به عنوان فرماندار آق قلا منصوب شده است که بزودی کار خود را در مسئولیت جدید آغاز می کند.

شهرستان گمیشان دارای دو بخش مرکزی و گلدشت است که بخش گلدشت با جمعیت 34هزار نفری به مرکزیت سیمین شهر و 15 روستا می باشد.

گمیشان با افزون بر 67هزار نفر جمعیت در شمال غرب استان گلستان واقع است.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
8 کاربر آن‌لاين است (4 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 8

بیشتر...
تبلیغات