کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان برگزار شد

فرستنده admin در تاريخ 2016/12/10 4:20:00 (620 بار خوانده شده) اخبار اجتماعي

کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان چهارشنبه هفدهم آبان با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و علمای شیعه و سنی و خانواده‌های شهدا در شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از تسنیم، ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا در کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان اظهار داشت: برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان و کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت نماد یکدلی و همدلی مردم استان گلستان است.

وی افزود: برگزاری این اجلاسیه نشان از وحدت و یکپارچگی مردم شیعه و سنی استان گلستان در برابر دشمنان است.

فرماندار شهرستان آق قلا تصریح کرد: دشمنان امروز عزت این سرزمین را نمی‌خواهند اما این مردم شیعه و سنی در برابر این حیله‌ها و توطئه‌ها ایستادگی و مقاومت کرده و ادامه دهنده راه شهدا خواهند بود.

وی اظهار کرد: برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان مصداق همدلی و نماد یکدلی و ایستادگی در برابر دشمنان است.

ضمیر افزود: استان گلستان نماد وحدت و یکدلی و همراهی است و از 4 هزار شهید استان گلستان 600 شهید اهل سنت هستند که این نشانی از وحدت شیعه و سنی در استان است.

وی اظهار داشت: همه اقوام از فارس، ترکمن، سیستانی، بلوچ ، کرد و لر در برابر دشمنان ایستاده‎ایم و پشتیبان رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهیم بود.

فرماندار شهرستان آق قلا گفت: وجود نماینده ولی فقیه در استان گلستان خود نمادی برای وحدت و همدلی و یکدلی بین شیعه و سنی در استان گلستان در 4 دهه گذشته بوده است.

وی افزود: شهدا افرادی هستند که برای صیانت از ارزش‎های اسلامی و از کشور عزیزمان از عزیزترین نعمت خدا که جان است گذشتند و ما امروز مهمان شهدای اهل سنت هستیم و این کنگره عظیم شهدای اهل سنت که با حضور شما بزرگواران برگزار می‎شود از برنامه‎های اصلی کنگره ملی 4 هزار شهید استان گلستان است.

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهصفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
8 کاربر آن‌لاين است (8 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 8

بیشتر...
تبلیغات