کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان برگزار شد


کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان چهارشنبه هفدهم آبان با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و علمای شیعه و سنی و خانواده‌های شهدا در شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از تسنیم، ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا در کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان اظهار داشت: برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان و کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت نماد یکدلی و همدلی مردم استان گلستان است.

وی افزود: برگزاری این اجلاسیه نشان از وحدت و یکپارچگی مردم شیعه و سنی استان گلستان در برابر دشمنان است.

فرماندار شهرستان آق قلا تصریح کرد: دشمنان امروز عزت این سرزمین را نمی‌خواهند اما این مردم شیعه و سنی در برابر این حیله‌ها و توطئه‌ها ایستادگی و مقاومت کرده و ادامه دهنده راه شهدا خواهند بود.

وی اظهار کرد: برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان مصداق همدلی و نماد یکدلی و ایستادگی در برابر دشمنان است.

ضمیر افزود: استان گلستان نماد وحدت و یکدلی و همراهی است و از 4 هزار شهید استان گلستان 600 شهید اهل سنت هستند که این نشانی از وحدت شیعه و سنی در استان است.

وی اظهار داشت: همه اقوام از فارس، ترکمن، سیستانی، بلوچ ، کرد و لر در برابر دشمنان ایستاده‎ایم و پشتیبان رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهیم بود.

فرماندار شهرستان آق قلا گفت: وجود نماینده ولی فقیه در استان گلستان خود نمادی برای وحدت و همدلی و یکدلی بین شیعه و سنی در استان گلستان در 4 دهه گذشته بوده است.

وی افزود: شهدا افرادی هستند که برای صیانت از ارزش‎های اسلامی و از کشور عزیزمان از عزیزترین نعمت خدا که جان است گذشتند و ما امروز مهمان شهدای اهل سنت هستیم و این کنگره عظیم شهدای اهل سنت که با حضور شما بزرگواران برگزار می‎شود از برنامه‎های اصلی کنگره ملی 4 هزار شهید استان گلستان است.

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
5 کاربر آن‌لاين است (4 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 5

بیشتر...
تبلیغات