کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

توبه رییس مجلس بخاطر طولانی شدن زمان اجرای راه آهن گرگان - مشهد!

فرستنده admin در تاريخ 2016/12/18 8:40:00 (525 بار خوانده شده) گزارش
تصویر کوچک شده علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که سفری سه روزه به گلستان داشت، چند نوبت در محافل و جلسات مختلف با مردم و مسوولان این استان به مزاح گفت که کلنگ زنی طرح راه آهن مشهد - گرگان توسط او باعث تاخیر و توقف اجرای آن شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از ایرنا، در جلسه شب گذشته شورای اداری گلستان هنگامیکه آیت الله نورمفیدی امام جمعه گرگان خطاب به رییس مجلس گفت که برای حل مشکلات استان پس از خدا امیدمان به شماست، لاریجانی در پاسخ به مزاح گفت: برای اینکه دعای آقای نورمفیدی اجابت شده و امید ایشان نامید نشود، من در این جلسه هیچ قولی نمی دهم!
این سخن لاریجانی با خنده حضار مواجه شد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در جمع مردم و مسوولان شرق گلستان نیز گفت: چون کلنگ زنی من در عملیات آغاز طرح راه آهن گرگان - مشهد باعث توقف اجرای این طرح عمرانی شد، برای کلنگ زنی توبه کرده ام و دیگر به سراغ آن نخواهم رفت!

هر چند لاریجانی در رابطه با موضوع راه آهن مشهد - گرگان مزاح هایی این گونه داشت اما در عین حال با یادآوری اینکه مشکلات و موانع این طرح در حال برطرف شدن است، قول داد موضوع را پیگیری کند تا این طرح مهم عمرانی شتاب گیرد.

حسن صادقلو استاندار گلستان نیز در شورای اداری ابراز اطمینان کرد که سفر رییس مجلس به استان به طور قطع در آینده منطقه تاثیرگذار خواهد بود و ثمرات آن را در توسعه این خطه شمالی شاهد خواهیم بود.

کلنگ راه آهن مشهد - گرگان حدود 8 سال قبل در سفر علی لاریجانی به استان گلستان به زمین زده شد.

گفتنی است لاریجانی در اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان نیز با اشاره به پتانسیل های اقتصادی منطقه، اظهار داشت: گلستان ظرفیت برای رونق در بخش های مختلف همچون کشاورزی، صنعت و معدن را دارد که در برنامه ششم توسعه کشور تلاش می شود قدرت مانور استان را برای جهش اقتصادی بالا ببریم.

رییس مجلس در اظهاراتی که در شورای اداری گلستان نیز تکرار شد؛ افزود: جمعیت روستایی این استان همچنان در حد خوبی است ولی در کشور این گونه نیست و برنامه ریزی شده تا چرخه اقتصادی مطلوب به روستاها برده شود.

نسبت جمعیت شهری و روستایی در گلستان تقریبا برابر است در حالیکه در برخی استانها این توازن به هم خورده و جمعیت روستایی به کمتر از 30 درصد جمعیت کل استان کاهش یافته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی به بحث ایجاد منطقه آزاد تجاری گلستان نیز اشاره کرد و یادآور شد که اگر منطقه آزاد با استدلالی که مسوولان استان دارند ایجاد شود؛ می تواند در اقتصاد منطقه تحول زا باشد.

لاریجانی همچنین گفت که ایجاد منطقه آزاد اینچه برون خواست مردم منطقه بوده و باید ظرفیت صادرات داشته باشد و اگر فعالیت آن روی این محور باشد، آن را مورد حمایت قرار می دهیم.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
10 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 10

بیشتر...
تبلیغات