کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات متنی ویژه

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته


دارالترجمه رسمي قاضي (314تهران)
با مدیریت: ملاعاشور قاضی، مترجم رسمی زبان آلمانی و مترجم خبره زبان ترکمنی - قوه فضائیه
 88916906 - 021


انتشارات بشارت فر
با مدیریت: رجب محمد بشارت فر، ناشر کتب های اجتماعی و خانواده، مبتکر طرح های جدید کارت عروسی

شماره تماس: 09112761521ارائه دهنده محصولات دانلودی( مقاله، پروژه، جزوه و کتاب و ... )


تبلیغات متنی شما در اینجا
ماهیانه 25 هزار تومان، نمایش در تمامی صفحات سایت
سال 1395
سال 1395
تبلیغات

دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با محوریت نوروز برگزار خواهد شد


مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در نشست با اصحاب رسانه گفت : دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با محوریت نوروز برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان مهندس ابراهیم کریمی با اعلام این خبر گفت: با توجه به ثبت جهانی نوروز در یونسکو، نوروز به عنوان محوریت جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در نظر گرفته شده است.

وی تشریح کرد: یکی از موضوعاتی که در استان گلستان دارای اهمیت می باشد برگزاری جشنواره فرهنگ اقوام است که تا کنون 9 دوره به صورت موفق برگزار و جایگاه استان گلستان در برگزاری آن تثبیت شده است.

کریمی افزود: سال گذشته بحث بین المللی شدن جشواره فرهنگ اقوام نخستین بار مطرح شد که با پیگیری های صورت گرفته و برگزاری جلسات با حضور مسوولین استانی بین المللی شدن آن با همراهی دستگاه های دیگر به تایید و تصویب رسید

ابراهیم کریمی تاکید کرد: در این جریان بنا شد در صورت بین المللی شدن این جشنواره همایشی به صورت بین المللی نیز در کنار دهمین جشنواره فرهنگ اقوام برگزار شود که در این راستا همایش بین المللی " توسعه گردشگری پایدار مبتنی بر ظرفیت های فرهنگی اقوام" همراه با جشنواره فرهنگ اقوام برنامه ریزی شده است که با حضور افراد صاحب نظر روند خوبی را در جهت تکمیل جشنواره خواهد داشت.

وی افزود: در این فاصله مکاتبات بسیاری با امور بین الملل سازمان داشته ایم و از سفرای کشورهای خارجی و بازرگانان کشورها که در کشور حضور دارند دعوت کرده ایم.

کریمی ادامه داد: همچنین از صاحب نظرهای تاثیرگزار در حوزه گردشگری دعوت شده است و تلاش شده است بخشی از هنرمندان کشورهای حوزه آسیای میانه در این جشنواره حضور داشته باشند.

کریمی خبر داد: در کنار این جشنواره نمایشگاه صنایع دستی به صورت بین المللی برگزار خواهد شد که با توجه به آسیب شناسی و مشخص کردن نقاط ضعف و کاستی های سال های گذشته امید است این نمایشگاه امسال با جامعیت بیشتر و کیفیت خوبی برگزار شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در پایان گفت: به دلیل درخواست علاقمندان و استقبال از این جشنواره زمان برگزاری دهمین دوره از جشواره فرهنگ اقوام ایران زمین نسبت به سال گذشته با یک روز افزایش،5 روز شده است که از مورخ 8 الی 12 دیماه در محل نمایشگاه های بین الملل کیلومتر 5 جاده گرگان – آق قلا برگزار خواهد شد.
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
7 کاربر آن‌لاين است (5 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 7

بیشتر...
تبلیغات