کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

پرواز گرگان - اصفهان برقرار شد

فرستنده admin در تاريخ 2017/1/5 3:50:00 (438 بار خوانده شده) گزارش

نخستین پرواز مسیر اصفهان به گرگان و گرگان به اصفهان از امروز چهارشنبه راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از ایرنا مدیرکل فرودگاههای گلستان اعلام کرد: این پرواز توسط شرکت هواپیمایی نفت در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می شود و ساعت خروج پرواز از اصفهان 14:00 و از فرودگاه گرگان به سمت اصفهان 16:45 است.

رامین آذری گفت: توسعه پروازها از فرودگاه گرگان بویژه به مقاصد مهم داخلی و خارجی در دستور کار قرار گرفته است بر این اساس پیش از این پرواز گرگان - رشت نیز راه اندازی شده بود.
وی با بیان اینکه تعداد پروازها به مقاصد زاهدان، مشهد و تهران نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است، اظهار کرد: مثلا قبلا هر هفته یک پرواز به زاهدان انجام می شد که به سه مورد افزایش یافت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در مسیرهای تهران و مشهد هواپیماهای پهن پیکر به کار گرفته شده است که به افزایش پذیرش و رفاه مسافر منجر شد.

مدیرکل فرودگاه های گلستان با یادآوری پیگیری این مدیریت برای توسعه کمی و کیفی فرودگاههای گرگان و کلاله به عنوان دو فرودگاه استان، تصریح کرد: همکاری مسوولان، استقبال مردم و تعامل دفاتر پروازی در موفقیت برنامه های این اداره کل و به تبع آن رشد اقتصادی این خطه شمالی تاثیرگذاری مستقیم دارد.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه
این خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن
ارسال خبر به Blinklist ارسال خبر به del.icio.us ارسال خبر به Digg ارسال خبر به Fark ارسال خبر به Furl ارسال خبر به Newsvine ارسال خبر به Reddit ارسال خبر به Simpy ارسال خبر به Spurl ارسال خبر به یاهو Bookmark to Balatarin Bookmark to Faceboom Bookmark to Twitter Bookmark to Scripstyle Bookmark to Stumble Bookmark to Technorati Bookmark to Mixx Bookmark to Myspace Bookmark to Designfloat Bookmark to Google Buzz Bookmark to Google Reader Bookmark to Google Bookmarks
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
7 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 7

بیشتر...
تبلیغات