کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

جوابیه دفتر مرکزی ارتباط مردمی نماینده محترم مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی به برخی اتهامات در فضای مجازی

فرستنده admin تاريخ 2016/10/11 5:30:00

تصویر اصلی در پی انتشار مطلبی تحت عنوان "پشت پرده عزل مدیر باسابقه ترکمن/شروع سهم خواهی ستاد نماینده شرق گلستان" در سایت ترکمن سسی و دیگر سایت های خبری منطقه و شبکه های اجتماعی، جوابیه از سوی دفتر مرکزی ارتباط مردمی مهندس شهرام غراوی نماینده محترم مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی به پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن ارسال گردید که در ذیل می خوانید:

با سلام ودعای خیر؛پیرو انتشار گزارش خبری روز چهارشنبه 14 مهر باعنوان «پشت پرده عزل مدیر با سابقه ترکمن/شروع سهم خواهی ستاد نماینده شرق گلستان» در سایت ترکمنی سسی و دیگر رسانه های مجازی، جوابیه ای در ادامه جهت شفاف سازی و روشنگری تنویر افکار عمومی بحضور ارسال می گردد:

1-جناب آقای مهندس شهرام کوسه غراوی نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه شرق گلستان شامل شهرستان های مینودشت،کلاله، گالیکش،مراوه تپه و دفتر ارتباط مردمی ایشان،اعتقاد کامل به جایگاه رسانه در ارتباط مردمی و نیزت وسعه تمام جانبه حوزه انتخابیه خویش دارند و دراین راستا تلاش تمام رسانه های اتشاری و فضای مجای و پایگاه های خبری تقدیر و تشکر می نماید.

2- عزل آقای الله نور امان نفس از ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان انجام شده است و انتصاب رئیس جدید اداره نیز براساس ضوابط و مقررات انتصابات آن اداره کل و با نظر و هماهنگی فرماندار محترم انجام می شود و البته نماینده محترم نیز انتظارات مردمی را دراین خصوص انتقال می نماید.

3- درخصوص تماس تلفنی مطرح شده ازناحیه ایشان،اصل موضوع: آقای الله نور امان نفس در دومرحله با نماینده محترم تماس تلفنی داشته که به دلیل حضور درجلسه وزارتی امکان پاسخ دهی وجود نداشته است و پس از پایان جلسه تماس تلفنی از طرف نماینده محترم گرفته می شودکه از ناحیه ایشان پاسخی به این تماس داده نشده است.

4- البته آقای امان نفس در انتخاب مدیر دفتر ارتباط مردمی با پیشنهاد انتصاب آقای غلام محمد پقه دخالت ها بیشماری در حوزه مدیریت داخلی نماینده محترم داشته اند که مستندات موجود می باشد. دلیل اصرار متعدد ایشان در این مورد برای ما نامشخص و نامعلوم است.

5- با این وجود، از تلاش های ایشان در 12 سال اخیر در سمت رئیس اداره ورزش و جوانان در جهت توسعه ورزش و تاسیسات و امکانات ورزشی شهرستان کلاله تقدیر و تشکر می گردد.

6- با توجه به وسعت حوزه اتخابیه شرق و برنامه های مرتبط با وظایف نماینده محترم در مجبس شورای اسلامی،کمیسیون عمران و ... و نقش نظارتی بربخش های اجرایی در شهرستان های تابعه، آقای مهندس غراوی دفاتر ارتباط مردمی چهار شهرستان را در اولین فرصت پس از آغاز فعالیت خویش راه اندازی نموده و کلیه ارتباطات حضوری و تلفنی از این طریق انجام می شود.راه اندازی وب سایت،درگاه الکترونیکی مردم و مسئولین محترم با نماینده مجلس ،جهت سهولت ارتباط در این راستاست.
علیرغم همه این موارد، تلاش در این است که تماس های تلفنی در فرصت مقتضی پاسخ داده می شود.

7- با شعار اتحاد فراقومیتی، نماینده مجلس شرق گلستان، با تدوین برنامه های اجرایی از طریق تشکیل جلسات متعدد با گروهای فعال سیاسی در شهرستان های تابعه، بازدید میدانی و دهگردی ها با برنامه ریزی دقیق،حضور در مراسم مذهبی و ایام و مناسبت ها در راستای تقویت وحدت، تعامل بسیارخوب با دید عملگرایی و خدمت حداکثری به مردم شریف منطقه در حال انجام است و با توکل بر خداوند متعال و عنایت و اعتقاد به منویات مقام معظم رهبری، صاداقانه در راستای توسعه متوازن شهرستان های حوزه انتخابیه در تعامل کامل با امامان جمعه و جماعت، فرمانداران محترم، رؤسای ادارات،با دعای خیر علمای بزرگوار و خانواده های محترم شهدا و ایثارگران و آزادگان و مردم شریف،درحال انجام وظیفه اصلی خود در مجلس شورای اسلامی،تقنین قوانین و نظارت بر قوه مجریه می باشند.

در پایان انتشار موضوعات خلاف واقع و حاشیه پردازی و ایجاد شایعه، نگرانی خاصی را در سطح جامعه ایجاد می کند.کلیه موارد مطروحه از طرف آقای الله نور امان نفس تکذیب می گردد.
دفتر مرکزی ارتباط مردمی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شرق گلستان


ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
نشانه‌ی پيام*
       
پیام*
آدرس اینترنتی پست‌الکترونیکی تصویر واردکردن تصویر لبخند‌ها فلش Youtube کد منبع نقل قول

Bold Italic Underline Linethrough  چپ وسط راست  


برای دیدن محتوای در حال کار بر روی پيش‌نمايش کلیک کنید.
گزينه‌ها*
 
 
 
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
 
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
21 کاربر آن‌لاين است (18 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 21

بیشتر...
تبلیغات