کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

اشتباه سرمایه گذار باعث توقیف طرح موج های آبی گنبد شد

فرستنده admin تاريخ 2016/10/26 19:40:00


معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد کاووس گفت: مشکل اصلی پروژه موج های آبی گنبد کاووس توقیف آن است و دلیل آن هم اشتباهات محاسباتبی و سرمایه گذاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از مهر، فرهاد شیبک اظهارکرد: اشتباهات محاسباتی و شیوه سرمایه گذاری اشتباه علت توقیف و رکود پروژه موج های آبی گنبد است.

وی افزود: سرمایه گذار اصلی این پروژه سرمایه گذاری هایی در بازار انجام داده است که جواب نداده و باعث شده به علت شکایت بعضی طلبکاران این پروژه توقیف شود.

وی ادامه داد: نمایندگان سرمایه گذار اصلی بطور مستمر در حال رایزنی و تلاش برای حل مشکلات در بازار، ادارات و بانک ها هستند.

شیبک خاطرنشان کرد: با رایزنی های صورت گرفته امیدواریم سرمایه گذار ثانویه به این پروژه اضافه شود و با کمک سهامداران، این پروژه دوباره وارد مرحله ادامه کار شود و به اتمام و بهره برداری برسد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گنبد کاووس تصریح کرد: تا با امروز چندین جلسه در ارتباط با این موضوع با سرمایه گذار اصلی ، سهام داران و مسئولین مرتبط برگزار کرده ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه در جلسه روز گذشته راه های رفع مشکل حقوقی را بررسی کرده ایم، گفت: نماینده دادستان گنبد، پنج نفر از نمایندگان‌سهامداران و نماینده سرمایه گذار اصلی در این جلسه حضور داشتند.

وی در پایان بیان کرد: طلبکاران اصلی این پروژه بیرونی و جمعی از بازاریان هستند که به دنبال احقاق حق خود بوده و امیدواریم به زودی با تدابیری که اندیشیده شده و پیوستن سرمایه گذار ثانویه، مشکل مطالبات آنان‌ حل شده و پروژه برای ادامه کار رفع توقیف شود.

ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
نشانه‌ی پيام*
       
پیام*
آدرس اینترنتی پست‌الکترونیکی تصویر واردکردن تصویر لبخند‌ها فلش Youtube کد منبع نقل قول

Bold Italic Underline Linethrough  چپ وسط راست  


برای دیدن محتوای در حال کار بر روی پيش‌نمايش کلیک کنید.
گزينه‌ها*
 
 
 
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
 
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
25 کاربر آن‌لاين است (20 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 25

بیشتر...
تبلیغات