کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

سردار آزمون: به دلایل واهی از بازی مقابل سوریه محروم شدم

فرستنده admin تاريخ 2016/11/13 16:20:00


سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان محرومیت از بازی در برابر تیم سوریه را بنا به دلایل واهی ذکر کرد و گفت: از اینکه به دلایل بسیار واهی از بازی با سوریه حذفم کردند ناراحتم واحساس بدی دارم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از ایرنا، وی ظهر روز شنبه در فرودگاه کلاله و هنگام عزیمت به تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در تشنج پیش آمده بین دو تیم من هیچ نقشی نداشتم و فقط سعی می کردم بازیکنان درگیر را از هم جدا نمایم و به خاطر این موضوع از بازی با تیم سوریه محرومم کردند.

پس از دیدار ایران برابر قطر، که باپیروزی دو بر صفر تیم ملی در ثانیه های پایانی و جنجال و زدوخورد بازیکنان دو تیم همراه بود، سردار آزمون از یک جلسه بازی برای تیم ملی کشورمان محروم شد.

این فوتبالیست عضوتیم ملی کشورمان که با پرواز ظهر امروز فرودگاه کلاله، برای شرکت در تمرینات تیم ملی عازم تهران شد، گفت: از اینکه پرواز های فرودگاه کلاله راه اندازی شده خوشحالم واین امر برای اهالی شرق استان گلستان نعمت ارزنده ای است.

فرودگاه کلاله در شرق استان گلستان پس از سال ها تعطیلی و رکود، در مهرماه امسال با انجام هفته ای دو پرواز به تهران، مجددا راه اندازی شده است .

آزمون خاطر نشان کرد: این فرودگاه در حال حاضر هفته ای دو پرواز دارد که اگر این پرواز ها استمرار و افزایش یابد در جهت تامین زیر ساخت های منطقه، استان های همجوار و رفاه اهالی شرق استان تاثیر به سزایی خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، تیم والیبال لیگ برتری هاوش گنبدکاووس نیز برای بازی با تیم متین صالحین ورامین، از فرودگاه کلاله عازم تهران شد و جمع زیادی ازجوانان وعلاقه مندان ورزش، برای دیدار و تشویق سردار آزمون وتیم هاوش گنبد در فرودگاه کلاله جمع شده بودند.

شهرستان کلاله با 110 هزارنفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
نشانه‌ی پيام*
       
پیام*
آدرس اینترنتی پست‌الکترونیکی تصویر واردکردن تصویر لبخند‌ها فلش Youtube کد منبع نقل قول

Bold Italic Underline Linethrough  چپ وسط راست  


برای دیدن محتوای در حال کار بر روی پيش‌نمايش کلیک کنید.
گزينه‌ها*
 
 
 
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
 
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
14 کاربر آن‌لاين است (5 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 14

بیشتر...
تبلیغات