کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

شمخانی: شهدای اهل سنت استان گلستان نماد مشارکت در دفاع از منافع ملی هستند

فرستنده admin تاريخ 2016/11/19 15:00:00


دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: شهدای اهل سنت در استان گلستان نماد همزیستی و مشارکت همه ایرانیان برای قدرت سازی در مسیر دفاع از ارزشها و منافع ملی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از ایرنا، علی شمخانی روز سه شنبه در نخستین اجلاسیه ملی 4000 شهید استان گلستان با بیان این مطلب مهمترین دلیل موفقیت و پیشرفت های انقلاب اسلامی را شناخت صحیح و عمیق نسبت به ماهیت دشمنان و اقدامات آنها وقدرت سازی با بهره گیری از ظرفیتهای بومی برای مقابله با تهدیدات دانست.

نماینده مقام معظم رهبری، از استان گلستان به دلیل تنوع قومی و مذهبی آن به عنوان ایران کوچک یاد کرد و اظهار داشت: 600 شهید اهل سنت در این استان نماد همزیستی و مشارکت همه ایرانیان برای قدرت سازی در مسیر دفاع از ارزشها و منافع ملی است.

شمخانی گفت: گلستان ،سرزمین فرصت های فراوان برای توسعه و پیشرفت به دلیل دسترسی به دریا، سرزمین حاصلخیز، اقوام متنوع، مرز جغرافیایی با کشورهمسایه و روحیه جهادی و دارا بودن مردمی سختکوش است.

وی افزود: با وجود این مولفه ها؛ گلستان بایستی در مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی پیشتاز باشد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به تاثیر راهبرد تاریخی امام (ره) در پیروزی رزمندگان اسلام که با محور قرار دادن جنگ، همه ظرفیتها را به سمت موفقیت در این عرصه هدایت کرد، اظهار داشت: طی سالهای متمادی مقام معظم رهبری با تعیین شعارهای سال، راهبرد محور بودن اقتصاد در مجموعه برنامه ها و اقدامات را مطرح کردند که باید از سوی آحاد جامعه مورد توجه و اقدام قرار گیرد.

شمخانی گفت:کشور نیاز به تحرک و تلاش بیشتری برای رسیدن به قله های مدنظر و چشم انداز ترسیم شده دارد و موتور محرک معنوی جامعه، خانواده های شهدای وایثارگران هستند که می توانند فرهنگ ساز و انگیزه دهنده به تمام ملت باشند.

وی ضمن فراخواندن جوانان و خانواده ها به هوشیاری در برابر ترفندهای نظام سلطه در این خصوص تصریح کرد؛ مسیر حرکت کشور تحت تدابیر ولی فقیه و با همراهی آحاد ملت به سمت موفقیت و آینده ای روشن است.
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
نشانه‌ی پيام*
       
پیام*
آدرس اینترنتی پست‌الکترونیکی تصویر واردکردن تصویر لبخند‌ها فلش Youtube کد منبع نقل قول

Bold Italic Underline Linethrough  چپ وسط راست  


برای دیدن محتوای در حال کار بر روی پيش‌نمايش کلیک کنید.
گزينه‌ها*
 
 
 
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
 
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
21 کاربر آن‌لاين است (13 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 21

بیشتر...
تبلیغات