کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

برخی از کانال‌ها در فضای مجازی آب در آسیاب دشمن می‌ریزند / احدی نباید از خطوط قرمز نظام عبور کند

فرستنده admin تاريخ 2016/11/24 5:20:00


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: صدها هزارا کانال تلگرام در کشور وجود دارد و هیچ اشرافیتی بر عملکرد آنها وجود ندارد و ما باید در راستای فرهنگ‎سازی غنی گام برداریم و نباید اجازه دهیم برخی افراد در این کانال‎ها پیاده نظام دشمنان شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از گلستان ما؛ "علی اصغر طهماسبی" در سومین جلسه کارگروه رسانه و تبلیغات شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، اظهارکرد: مظلومترین شهداء ما شهدای مدافع حرم اند و اگر در جایی علیه شهدای مظلوم مدافع حرم حرفی زده می‎شود قطعا توجیه نیستند و این موضوع قابل قبول نیست .

وی در ادامه تصریح کرد: اگر امروز مدافعان حرم در کشورهای منطقه با پیاده نظام دشمن مبارزه نکنند باید در داخل کشور این کار را انجام دهیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان با اشاره به اینکه مسئولینی که دارند برنامه ها را مدیریت می کنند باید مسئولیت بپذیرند ، گفت: برخی مسائل باید در جلسات ، کارگاه آموزشی و فرهنگی بحث شود و باید خیلی از حرفها در این جلسات گفت.

وی افزود: اگر در یک جمع کوچکی مطلبی از روی ناآگاهی بیان شد نباید آنرا به بیرون منتقل کرد و حساسیت جامعه را برانگیخت، ما معتقدیم احدی نباید از خطوط قرمز نظام عبور کند ، رسانه ها در تبیین چرایی رخدادهای سیاسی، اجتماعی و تحولات منطقه و انتقال آن به نسل جوان نقش بسیار مؤثری دارند.

طهماسبی با بیان اینکه معتقد هستم هر اتفاقی در درون آن سازمان ریشه‌کن شود و به آن پاسخ داده شود بهتر است ، گفت: قطعاً اگر قانونمداری، قانونمندی و فرهنگسازی را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم، خیلی از مسائل حاشیه ای، بوجود نخواهد آمد.

رئیس شورای اطلاع رسانی استانداری تصریح کرد: امروز در فضای مجازی با وجود شبکه‌های اجتماعی ، سرعت انتقال اطلاعات افزایش یافته گروه ها و کانال های زیادی در فضای مجازی ایجاد شده که هیچ نظارتی بر آن وجود ندارد.

وی افزود: برخی از این کانال‌ها در فضای مجازی آب در آسیاب دشمن می‌ریزند و تهاجم فرهنگی ایجاد کرده‌اند.

وی با بیان اینکه نباید خبری تهیه شود که برای نظام حاشیه ایجاد کند و وحدت ملی را خدشه دار کند ، گفت: استان گلستان اقوام مختلفی دارد و باید مراقبت کنیم میان شیعیان و اهل تسنن تفرقه ایجاد نشود.

طهماسبی در ادامه گفت: هر اقدامی که در کشور صورت می گیرد، مثبت یا منفی در سبد نظام جمهوری اسلامی است، بنابراین از رسانه ها می خواهیم که هر مسأله ای را دولتی نکنند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استانداری تصریح کرد: خبرنگاران و رسانه ها باید اتاق فکر مسئولان باشند و صدای مردم را به گوش مسئولان برسانند.
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
نشانه‌ی پيام*
       
پیام*
آدرس اینترنتی پست‌الکترونیکی تصویر واردکردن تصویر لبخند‌ها فلش Youtube کد منبع نقل قول

Bold Italic Underline Linethrough  چپ وسط راست  


برای دیدن محتوای در حال کار بر روی پيش‌نمايش کلیک کنید.
گزينه‌ها*
 
 
 
کد تایید*

اگر نمی‌توانید کد را تشخیص دهید، لطفا روی تصویر کلیک نمایید تا تصویر دیگری ساخته شود


حروف موجود در تصویر را وارد کنید
حساس به بزرگی و کوچکی حروف
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه
 
تبلیغات

ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
افراد آنلاين
7 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 7

بیشتر...
تبلیغات