کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

RSS Feed

مصاحبه خواندنی با حاج محمد آخوند عابدی کر، امام جمعه فقید بندرترکمن

تصویر کوچک شده همه ی کسانی که استاد حاج آخوند عابدی کر را می شناسند می دانند که ایشان کمتر در باره ی خود سخن گفته اند .با این حال اغلب می دانند که ایشان یکی از روحانیان و ائمه جمعه و جماعات برجسته وسرشناس استان گلستان و ترکمن صحرا است ..

محقق برجسته ترکمن: در نمایشگاه کتاب امسال، بار سی ساله ام را بر زمین نهاده ام

تصویر کوچک شده دکتر ارازمحمد سارلی که کتابهای زیادی را در خصوص تاریخ و ادبیات ترکمن و استان گلستان تهیه، ترجمه و تصحیح کرده است می گوید که امسال با بیشترین عنوان کتاب در نمایشگاه کشوری کتاب گرگان شرکت نموده است. وی که مدیر مسئول انتشارات "مختومقلی فراغی" است؛ اضافه می کند که به عنوان ناشر پر سابقه امسال وارد بیستمین سال فعالیت در حوزه ی نشر کتاب گشته ایم و ما حصل آن صدها عنوان کتابی است که تقدیم عموم هموطنان ، پژوهشگران و اهل تحقیق بوده است.

مصاحبه سایت روسی با دکتر ارازمحمد سارلی در باره تاتارهای ترکمنصحرای ایران

تصویر کوچک شده به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، سایت روسی realnoevremya.ru درباره تاتارهای ترکمنصحرای ایران با استاد دانشگاه و تاریخ پژوه ترکمن دکتر اراز محمد سارلی مصاحبه ایی انجام دادند که خلاصه از این مصاحبه را در ذیل می خوانید:

گپی با محمد زیادی یلمه یکی از یاران نزدیک قرجه طیار

تصویر کوچک شده در آستانه بهارهستیم. بهاری که پس از هفت اسفند دل انگیزتر شده است. هنوز از انتخاب قرجه طیار با رای قاطع و حماسی مردم گنبد وقت زیادی نگذشته است که به سراغ محمد زیادی یلمه یکی از یاران نزدیک و پرتلاشش رفتیم تا گپ و گفتی داشته باشیم.

گفتگو با خانم نوربخش، نفر اول شورای شهر گنبد

تصویر کوچک شده به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از اولکامیز، بالاخره بعد از مدت ها انتظار فرصتی دست داد تا با خانم نوربخش نفر اول شورای شهر گنبد کاووس مصاحبه ای انجام دهیم که چکیده ی آن در ذیل می خوانید:

گفتگو با توی محمد ایازی، شاعر شهیر ترکمن صحرا

تصویر کوچک شده درپی مسایل پیش آمده حول محور جناب اقای ایازی شاعر شهیر ترکمن صحرا ، پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران، گفتگوی صمیمانه ای با این شاعر جوان و نو آور جهت تنویر افکار عمومی و رفع ابهامات ترتیب داده است که از نظر مخاطبین محترم میگذرد…؛

گفت و گو با زبیده سوقی عضو شورای اسلامی شهر بندر ترکمن

تصویر کوچک شده دو سال از روی کار امدن دور جدید شوراهای اسلامی شهرها می گذرد و به تبع آن شهرداران جدید. بندر ترکمن در کنار گرگان از جمله شهرهای گلستان بودند که حوزه شهرداری ها و اختلافات شورای اسلامی شهرها و نمایندگان مستقیم مردم بار ها و بارها به تیتر رسانه ها بدل شد.

گفتگوی کوتاه با اسماعیل مسافر

تصویر کوچک شده اسماعیل مسافر عضو تیم والیبال تیم ملی نوجوانان کشور، فرزند نوبر، ساکن گدم آباد است و آقایان عظیم جزیده و رامین بابایی مربی های ایشان بودند.
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
3 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...
تبلیغات