کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

RSS Feed

نماینده مجلس: پیگیر رفع شرایط نامناسب ایرانیان زندانی در ترکمنستان هستیم


نماینده مردم شهرستانهای غرب گلستان با اشاره به آنچه که شرایط نامناسب زندانیان ایرانی در ترکمنستان نامید، گفت: مجمع نمایندگان استان پیگیر جدی و در تلاش برای آزادی و یا انتقال زندانیان ایرانی از این کشور همسایه است.

هفته فرهنگی ترکمنستان در تهران برگزار شد + تصاویر

تصویر کوچک شده به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، سه شنبه 28 اردیبهشت تالار وحدت پذیرای هیات فرهنگی بزرگی از ترکمنستان بود. در این مراسم افتتاحیه رییس سازمان ارتباطات اسلامی و فرهنگی کشورمان جناب آقای ابراهیمی، وزیر فرهنگ ترکمنستان، سفیر ترکمنستان در ایران حضور داشتند.

از 28 تا 31 اردیبهشت‌ماه؛ تهران میزبان «روزهای فرهنگی» تركمنستان می‌شود

تصویر کوچک شده به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، «روزهای فرهنگی» تركمنستان با حضور وزیر فرهنگ و هیأت 60 نفره از هنرمندان و فرهیختگان این كشور 28 تا 31 اردیبهشت‌ماه در فرهنگستان هنر تهران واقع در خیابان ولی عصر، تقاطع خیابان طالقانی، پلاک 1552برگزار می‌شود.

قانون انتقال محکومین به حبس بین ایران و ترکمنستان ابلاغ شد

تصویر کوچک شده دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، «قانون تشریفات (پروتکل) انتقال محکومین به حبس الحاقی به موافقتنامه معاضدت قضایی متقابل در امور کیفری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت ترکمنستان» را برای اجرا به وزارت دادگستری ابلاغ کرد.
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
1 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 1

بیشتر...
تبلیغات