کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

RSS Feed

راهکار طاهر سارلی برای انتخاب یاشولی ها در انتخابات شورای شهر گنبدکاووس + اسامی یاشولهای پیشنهادی

طاهر سارلی - همانطور که همه آگاه هستیم انتخابات شوراهای اسلامی هر چهار سال یکبار در کل کشور برگزار می شود و همگی نیک می دانیم که این انتخابات در شهرهایی که اقوام مختلف زندگی می کنند نسبت به مناطق دیگر از شور و شوق بالایی برخودار است و گروه ها و اقوام مختلف تلاش می کنند تا آنهایی را که به خود نزدیکترند و نیز از صلاحیت و شایستگی برخودارند حمایت نمایند.

پیام تبریک و شادباش

در پی پیروزی دو کاندیدای ترکمن در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و حضور سه نماینده ترکمن در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جمعی از دانشجویان ترکمن تهران پیام تبریک و شادباشی در این زمینه به پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن ارسال نمودند که بشرح ذیل است:

رامین نورقلی‎پور نماینده منتخب مردم غرب استان در مجلس دهم شد

تصویر کوچک شده به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، بر اساس اعلام رسمی ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه كردكوی، تركمن، بندر گز و گمیشان رامین نورقلی پور با كسب 69هزار و 480 رای از مجموع 104هزار و 459 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

شهرام کوسه‎غراوی به مجلس دهم راه یافت

تصویر کوچک شده به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، براساس اعلام رسمی ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه مینودشت، كلاله، مراوه تپه و گلیكش شهرام كوسه غراوی با كسب 74 هزار و 329رای از مجموع 142 هزار و 326 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

تربتی نژاد و هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا در مجلس دهم شدند

تصویر کوچک شده به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، بر اساس اعلام رسمی ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، نبی هزار جریبی با كسب 78 هزار و یك رأی و نور محمد تربتی‌نژاد با كسب 75 هزار و 323 رأی از مجموع 168 هزار و 57 آرای صحیح ماخوذه به مجلس دهم راه یافتند.

معاون استاندار گلستان: شبكه‌های مجازی درحضور پرشور مردم در انتخابات تاثیرگذار است

رئیس كمیته پشتیبانی و تداركات ستاد انتخابات گلستان گفت: حضور فعالان سیاسی، شبكه‌های مجازی و سیستم‌های ارتباطی دولتی و غیردولتی از بخش های تاثیرگذار در حضور پرشور مردم در انتخابات است.

مردم شرق گلستان با شركت پرشور در انتخابات حماسه همدلي را به نمايش مي گذارند

قشرها و قوميت هاي مختلف شهرستان كلاله با حضور گسترده و پرشور در مرحله دوم دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، حماسه ديگري از اتحاد وهمدلي را به نمايش مي گذارند.

فراخوان مشارکت در حماسه 10 اردیبهشت 1395 دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن،جمع یاش اولی ها ، فرهیختگان و دانشجویان ترکمن مقیم در تهران با صدور بیانیه ایی اقدام به فراخوان مشارکت همگانی در حماسه 10 اردیبهشت 1395 دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی نمودند که در ذیل می خوانید:
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
3 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...
تبلیغات