کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

RSS Feed

وب سایت حوزه عملیه عرفانی قره بلاغ با شکل و شمایل جدید

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، در آستانه ماه مبارک مرضان و همچنین اولین سالگرد درگذشت مرحوم استاد حاج یارجان آخوند نظری، از قالب جدید وب سایت حوزه علمیه عرفانی قره بلاغ رونمایی شد.

پانزدهمین سالگرد افتتاح پایگاه خبری دانشجویان ترکمن را گرامی می داریم

ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سالی مملو از سلامتی و موفقیت برای همراهان سایت، پانزدهمین سالگرد تاسیس پایگاه خبری دانشجویان ترکمن که مصادف با اول فروردین می باشد را گرامی می داریم.

حوادث تلخ و شیرین سال 1394 از دید سایت دانشجویان ترکمن


طبق روال سالهای قبل در آستانه سال جدید مروری بر اخبار سایت دانشجویان ترکمن در سال 1394 می پردازیم که شامل حوادث تلخ و شیرین برای منطقه ترکمن صحرا بود که اهم آنها را بترتیب زمانی در ذیل می خوانید:

به کانال رسمی اخبار «دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن» در تلگرام بپیوندید

تحولات در دنیای تکنولوژی به سرعت رقم میخورد و در این میان ابزارهای جدید فرصت های بهتری در راستای بهره وری و همگام بودن با تحولات روز در اختیار قرار میدهد. شبکه های اجتماعی امروز به عنوان اصلی ترین نقاط ارتباطات جمعی مد نظر هستند و در این میان سرعت انتقال اخبار، رویداد ها و مسائل اجتماعی به واسطه این شبکه ها تا حد زیادی افزایش یافته است.

هفدهم مرداد، روز خبرنگار مبارک

تصویر کوچک شده پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران متعهد و تلاشگر سایت که در طول 14 سال فعالیت سایت همکاری داشتند تبریک عرض نموده و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون می نماید.

سایت ترکمن مارکت، سایتی برای دانلود رایگان نرم افزارهای آندرویدی ترکمنی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران، سایت ترکمن مارکت به آدرس www.turkmenmarkets.com جهت دانلود رایگان نرم افزارهای آندرویدی ترکمنی راه اندازی شد.

نرم افزار سایت دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران برای گوشی های اندروید

تصویر کوچک شده نرم افزار سایت دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران برای گوشی های اندروید آماده گردید که می توانید با کلیک کردن در اینجا این نرم افزار را دانلود و بر روی گوشی های آندروید نصب و استفاده کنید.

راه اندازی صفحه رسمی سایت در اینستاگرام

تصویر کوچک شده در آغاز پانزدهمین سال فعالیت پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران، صفحه رسمی سایت در اینستاگرام با آدرس
https://instagram.com/turkmenstudents
راه اندازی شد. شما همراهان عزیز می توانید از طریق فالو نمودن در جریان اخبار و مطالب مهم سایت هر روز باشید.

چهاردهمین سالگرد تاسیس پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران را گرامی میداریم

تصویر کوچک شده ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سالی مملو از سلامتی و موفقیت برای همراهان سایت، چهاردهمین سالگرد تاسیس پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران که مصادف با اول فروردین می باشد را گرامی می داریم.
از همراهی شما عزیزان در طول این 14 سال فعالیت سایت سپاسگزاریم، علیرغم تمامی مشکلات و سختی ها همچنان پابرجا هستیم.
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
4 کاربر آن‌لاين است (4 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 4

بیشتر...
تبلیغات