کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

RSS Feed

واحد پول ایران، تومان و برابر با 10 ریال تعیین شد


هیات دولت در جلسه خود به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، ‏به ادامه بررسی پیشنهادهای کارگروه منتخب درخصوص «لایحه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» ‏پرداخت و مواد دیگری از این لایحه را به تصویب رساند.‏

بلیط هواپیما درمسیرکلاله به تهران و بالعکس به 870هزار ریال کاهش یافت


فرماندار کلاله اعلام کرد: با هماهنگی های صورت گرفت وامضای تفاهم نامه بین مدیران، مسئولان و شرکت هواپیمایی مربوطه، از امروز (شنبه) قیمت بلیط هواپیما از کلاله به تهران وبالعکس از یک میلیون و450 هزار ریال به 870 هزار ریال کاهش یافت.

استاندار: سرمایه گذاران استقبالی از تکمیل پتروشیمی گلستان ندارند


استاندار گلستان گفت: به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی، هیچ سرمایه گذاری حاضر به ورود و تکمیل مجتمع پتروشیمی گلستان نیست و بانک هایی که پیش از این اظهار تمایل کرده بوده اند، پا پس کشیدند.

کارت سوخت حذف شد


مجلس شورای اسلامی با حذف بند ح تبصره 14 قانون بودجه 1395 به بحث‌های مربوط به حذف یا تداوم کارت سوخت پایان داد.

جذب سرمایه گذار خارجی برای ایجاد گلخانه درشرق گلستان


رییس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از جذب سرمایه گذار خارجی برای ساخت گلخانه در شرق استان خبر داد و گفت: این گلخانه با سرمایه هشت هزار میلیارد ریالی یک شرکت سوییس - اسپانیایی احداث می شود

آموزش پرورش قرقاول در منزل / با ۱۵۰ عدد قرقاول ظرف سه ماه ۲۰ میلیون درآمد کسب کنید


سید بهنام ذبیحی یکی از پرورش دهنگان موفق قرقاول در کشور است. او که دانش آموخته رشته حسابداری است، در منزل خود مشغول پرورش ۱۵۰ قطعه قرقاول است و هر سال در فصل بهار فقط از محل فروش تخم قرقاول هایش، ۲۰ میلیون تومان سود خالص کسب می کند. آقای ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار ما به بیان جزئیات مهمی درباره پرورش قرقاول پرداخته و تجربه موفقش را در این عرصه به اشتراک گذاشته است.

اعمال تخفیف 50 درصدی تعرفه صادرات از خطوط ریلی اینچه برون


فرودگاه کلاله در شرق گلستان، افزون بر40 سال قبل تاسیس و بعد از انقلاب بامیلیاردها ریال هزینه بازسازی و برای پروازهای مسافربری تجهیز شده و با وجود پیگیری های صورت گرفته، به جز چند انجام پرواز انگشت شمار، سال ها راکد مانده و عنوان فرودگاه طلسم شده را یدک می کشد.

کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی


شورای پول و اعتبار با تایید و تصویب اقدام بانک ها و موسسه های اعتباری برای تعدیل نرخ های سود علی الحساب سپرده بانکی، نرخ سود عقود مشارکتی و غیرمشارکتی را حداکثر 18 درصد تعیین کرد.
تبلیغات

ورود

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

افراد آنلاين
1 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 1

بیشتر...
تبلیغات