بلیط هواپیما درمسیرکلاله به تهران و بالعکس به 870هزار ریال کاهش یافت

تاریخ 2016/12/4 1:40:00 | عنوان: اخبار اقتصادي


فرماندار کلاله اعلام کرد: با هماهنگی های صورت گرفت وامضای تفاهم نامه بین مدیران، مسئولان و شرکت هواپیمایی مربوطه، از امروز (شنبه) قیمت بلیط هواپیما از کلاله به تهران وبالعکس از یک میلیون و450 هزار ریال به 870 هزار ریال کاهش یافت.
نصرت برزگر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:با پیگیری های نماینده منطقه در مجلس شواری اسلامی، مدیرکل فرودگاه های گلستان و مدیریت شهرستان، تفاهم نامه ای بین فرمانداری کلاله و شرکت هواپیمایی که اقدام به ایجاد خط پروازی از کلاله به تهران نموده، منعقد شد.

فرماندار کلاله گفت: براساس این تفاهم نامه، علاوه برکاهش قیمت بلیط هواپیما بین تهران – کلاله و بالعکس، ساعات پرواز نیز تغییر پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: پروازهای کلاله - تهران و بالعکس روزهای شنبه 8 و 9 صبح و چهارشنبه ها ساعت 15 و 16:30 تعیین شده است.

فرماندار کلاله از تلاش های مدیرکل فرودگاه های استان گلستان در راستای راه اندازی واستمرار پرواز های فرودگاه کلاله تقدیر کرد و افزود: اخیرا در جهت توسعه و تجهیز فرودگاه این شهرستان 10میلیارد ریال اختصاص یافته که از این محل طرح های مورد نظر تا پایان سالجاری اجرایی می شود.

برزگرادامه داد: علاوه بر خط پروازی کلاله - تهران، راه اندازی خطوط پروازی به دیگر مناطق کشور نیز در برنامه قرار دارد.

شهرستان کلاله با 110 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد و فرودگاه این شهرستان در پی سال ها تعطیلی از مهرماه امسال مجددا با برقاری پرواز در مسیر کلاله - تهران راه اندازی شده است.نوشته‌ای از پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن | Turkmen Students
http://www.turkmenstudents.com/old

نشانی این صفحه :
http://www.turkmenstudents.com/old/modules/news/article.php?storyid=18144