سردار و سعید ناکام در گلزنی به آیندهوون

تاریخ 2016/12/7 23:10:00 | عنوان: اخبار ورزشي


تساوی بدون گل در شب پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان زمینه صعود روستوف به یورولیگ را فراهم کرد تا تاخت و تازهای اروپایی این تیم روسی ادامه داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از "ورزش سه"، نزدیک به 35 هزار هلندی طرفدار پی اس وی در ورزشگاه فیلیپس آرنا دور هم جمع شده بودند به این امید که آیندهوون بتواند به روند ناکامی هایش در این فصل از لیگ قهرمانان پایان داده و با برتری مقابل روستوف به یورولیگ برسد اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه با تساوی بدون گل شاهد جشن و پایکوبی روس ها در کنار ملی پوشان جوان ایرانی بودند.

در شبی که سردار آزمون در ترکیب اصلی قرار گرفته بود و سعید عزت الهی باز هم روی نیمکت نشسته بود ملی پوشان ایرانی دقایق عجیبی را در مقابل آیندهوون تجربه کردند چون هر کدامشان یک فرصت طلایی و صد درصد گلزنی را از دست دادند تا ناکامان بزرگ روستوف لقب بگیرند به خصوص سعید که تنها یک دقیقه بعد از ورود به زمین موقعیتی استثنایی که با هوش بالای خود ساخته بود را در دقیقه 2+90 از دست داد.

آزمون هم در دقیقه 66 این بازی روی پاس با سر دیمیتری پولوز با دروازه بان آیندهوون در موقعیت تک به تک قرار گرفت که ضربه عجولانه مهاجم ایرانی را دروازه بان هلندی ها دفع کرد و اجازه نداد تا سومین گل این بازیکن در چمپیونزلیگ به ثبت برسد. با این وجود تلاش 90 دقیقه ای آزمون و سه دقیقه ای عزت الهی در کنار سایر بازکنان جواب داد و نماینده روسیه با ایستادن در جایگاه سوم پشت سر آتلتیکومادرید و بایرن مونیخ راهی مرحله دوم یورولیگ شد تا به سود سرشاری رسیده و تاخت و تازهای اروپایی اش ادامه پیدا کند.

در رختکن روستوف بعد از این موفقیت بزرگ جشن بزرگی به راه افتاد، جایی که بازیکنان به محض ورود قربان بردی اف شادی خود را با این مربی موفق تقسیم کرده و در این بین پیتزاخوری سردار آزمون نیز به سوژه جالب این لحظات تبدیل شد و مورد توجه رسانه های روسی قرار گرفت.
نوشته‌ای از پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن | Turkmen Students
http://www.turkmenstudents.com/old

نشانی این صفحه :
http://www.turkmenstudents.com/old/modules/news/article.php?storyid=18146