پرواز گرگان - اصفهان برقرار شد

تاریخ 2017/1/5 3:50:00 | عنوان: گزارش


نخستین پرواز مسیر اصفهان به گرگان و گرگان به اصفهان از امروز چهارشنبه راه اندازی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از ایرنا مدیرکل فرودگاههای گلستان اعلام کرد: این پرواز توسط شرکت هواپیمایی نفت در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می شود و ساعت خروج پرواز از اصفهان 14:00 و از فرودگاه گرگان به سمت اصفهان 16:45 است.

رامین آذری گفت: توسعه پروازها از فرودگاه گرگان بویژه به مقاصد مهم داخلی و خارجی در دستور کار قرار گرفته است بر این اساس پیش از این پرواز گرگان - رشت نیز راه اندازی شده بود.
وی با بیان اینکه تعداد پروازها به مقاصد زاهدان، مشهد و تهران نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است، اظهار کرد: مثلا قبلا هر هفته یک پرواز به زاهدان انجام می شد که به سه مورد افزایش یافت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در مسیرهای تهران و مشهد هواپیماهای پهن پیکر به کار گرفته شده است که به افزایش پذیرش و رفاه مسافر منجر شد.

مدیرکل فرودگاه های گلستان با یادآوری پیگیری این مدیریت برای توسعه کمی و کیفی فرودگاههای گرگان و کلاله به عنوان دو فرودگاه استان، تصریح کرد: همکاری مسوولان، استقبال مردم و تعامل دفاتر پروازی در موفقیت برنامه های این اداره کل و به تبع آن رشد اقتصادی این خطه شمالی تاثیرگذاری مستقیم دارد.نوشته‌ای از پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن | Turkmen Students
http://www.turkmenstudents.com/old

نشانی این صفحه :
http://www.turkmenstudents.com/old/modules/news/article.php?storyid=18157