کانال تلگرام سایت
کانال سایت در تلگرام
تبلیغاتتبلیغات

WFDownloads is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of InBox Solutions (http://www.inboxsolutions.net)
کتابخانه الکترونیکی > دینی > کتاب: چاغه لر بستانی

دینی

دینی

کتاب: چاغه لر بستانیتوضیح:

تصویر کوچک شدهدر آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، آخوند محمدجان بهلکه، جهت بهره مندی و افزایش سطح آگاهی دینی کودکان و نوجوانان کتاب تازه منتشره خود" چاغه لر بستانی" را بصورت رایگان در اختیار عموم از طریق کتابخانه الکترونیکی سایت دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران قرار دادند.

فایل الکترونیکی این کتاب بصورت فرمت zip می باشد که حاوی دو فایل PDF ، که فایل اول مربوط به معرفی کتاب و مقدمه نویسنده و فایل دوم حاوی مطالب اصلی کتاب می باشد.

کتاب چاغه لر بستانی از آثار محمد جان بهلکه توسط ناشر عشق دانش منتشر شده است.
این کتاب در قطع رقعی و با 3 هزار تیراژ، در 38 صفحه، با جلد رنگی چاپ و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است و چاپ اول کتاب در سال 1384 و چاپ دوم آن در سال 1386 انجام شده است. این کتاب به زبان ترکمنی نوشته شده و به کودکان اختصاص دارد و در آن دو کودک به نام های احمد و زینب، از استاد خود مطالب دینی می پرسند و بدین ترتیب آنان طی 50 جلسه معلومات دینی کسب می نمایند.

آقای محمد جان بهلکه، مولف این کتاب، مدرس حوزه علمیه مدرسی گنبد و دانشجوی کارشناسی زبان و ادبیات فارسی پیام نور گنبد و یکی از فعالان آموزشی زبان و ادبیات فارسی، ترکمنی و عربی می باشد. وی در طی سالهای اخیر با تهیه و تدوین کتاب های آموزشی و کمک درسی برای دانش آموزان و طلاب قدم های موثری در تعلیم و تربیت جوانان و توسعه فرهنگ اسلامی در بین مردم برداشته است.

ارسال کننده: admin
تاریخ ارسال: Thu, 14-Aug-2008

_MD_WFD_VERSIONTYPES: 
تعداد دریافت فایل: 1491
حجم فایل: 3.34مگا بایت

محبوبیت:   (3 رای)

نقد ها:  (2)

زمان مورد نیاز برای دریافت فایل:
Modem(56k) : 9.3min
ISDN(64k) : 8.1min
DSL(768k) : 41s
LAN(10M) : 3s
 
قیمت: مجانی | بستر های نرم افزاری مورد نیاز:  | مجوز:  | محدودیت ها: 

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن | Turkmen Students عنوان نقد های کاربران
نقد های اعضا را در مورد این فایل بخوانید کتاب: چاغه لر بستانی"

فایل های دیگر فرستاده شده از طرف: admin
فونت های ترکمنی (Sat, 28-Jun-2008)


بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم