26 C
Gonbad
جمعه, خرداد 6, 1401

Buy now

ترکمن صحرا در هفته ای که گذشت…

هفته آخر ماه آبان با گرانی بنزین و اعتراضاتی که انجام شد منجر به قطعی اینترنت بمدت یک هفته گردید و در این مدت علیرغم اینکه سایت دانشجویان ترکمن از طریق شبکه اینترانت داخلی در دسترس بود اما امکان ارتباط مستمر با کاربران به ان صورت فراهم نبود لذا مروری به حوادث و رویدادهایی که درهفته گذشته داشتیم می پردازیم:

برگزاری قسمت دوم جشنواره فرهنگ اقوام در گنبدکاووس از تاریخ 26 الی 29 آبان برگزار گردید که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

تصادف مرگبار در محور بندرترکمن – اق قلا که منجر به کشته شدن 4 نفر از هموطنان منجر شد که بیش از پیش لزوم چهار بانده شدن محور بندرترکمن – آق قلا از نیازهای اساسی و اصلی منطقه هست.

دستگیری فرماندار رامیان به دلیل مسائل مالی

علیرغمی که مردم استان گلستان نسبت به گرانی بنزین معترض بودند اما این اعتراضات به تخریب اموال عمومی و .. منجر نشد بطوریکه استان گلستان از لحاظ امنیت عمومی  مشکلی نداشت و اینترنت خانگی و همراه استان گلستان از اولین استان هایی بود که وصل گردید در حالیکه اینترنت همراه در ایران در حال حاضر برای 88% مردم کشور فراهم است و دیگر استان ها همچون استان مازندران فعلا اینترنت خانگی برقرار است و اینترنت همراه وصل نشده است.

قطعی اینترنت در هفته گذشته باعث زیان و خسارت های مالی شدید به کسب و کارهای اینترنتی شد بطوریکه خسارت هر روز قطعی اینترنت در ایران 4300 میلیارد تومان برآورد شده است.

برای ما بنویسید که قطع سراسری اینترنت چه تأثیری بر کار و زندگی شما گذاشت؟

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

با ما همراه باشید

0طرفدارپسندیدن
0دنبال کننده‌‌هادنبال کردن
48دنبال کننده‌‌هادنبال کردن
0مشترکیناشتراک

خبرهای جدید