سفارش تبلیغات

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن با بیش از 17 سال سابقه فعالیت آماده پذیرش تبلیغات شما در سایت است.

پذیرش آگهی

مقدمه:

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن رویکردی تجاری ندارد، به همین علت، حتی وقتی از آگهی و پذیرش تبلیغ در پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن صحبت می‌کنیم، هدف فراهم آوردن بستر و یک شرایط اولیه، برای توسعه محتوایی این سایت در آینده است. مسلما میزبانی، حق‌التحریر، هزینه عوامل فنی که گاه به ما یاری می‌رسانند، باید از جایی تأمین شوند و ما مثل همه نشریات آنلاین و کاغذی دیگر، پذیرش آگهی را جزئی از کار رسانه می‌دانیم.

سایت پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن محل مناسبی برای درج آگهی شماست. یک پزشک در بین وب سایت های ترکمنی، یکی از پربازدیدشونده‌ترین وب سایت هاست.

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن دارای پیج رنک 3 است.

– به طور متوسط هر هفته، حدود ۳۰ تا ۴۰ پست در این وب سایت نوشته می‌شود.

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن از بیش از 18 سال پیش، یعنی دقیقا از اول فروردین سال 80  آغاز به کار کرده است و تا کنون بدون وقفه به کار خود ادامه داده است.

– – در این بازه زمانی 18 ساله، بیش از ۱۰ هزار پست در این وب سایت نوشته شده است که نشاندهنده سرعت بسیار بالای به روز شدن وب سایت می‌باشد.

– از نظر تعداد خوانندگان فیدی، پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن در حال حاضر صاحب بیش از ۳۱ هزار مشترک فیدی است. در وب فارسی کمتر سایت خبری صاحب این تعداد مشترک می‌باشد.

– از لحاظ میزان تأثیرگذاری، این وب سایت از سوی شمار زیادی از وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر و مطرح فارسی، لینک شده است. کافی است در گوگل «پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن» را جستجو کنید.

– گرچه مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن را بیشتر نسل جوان و علاقه به آی‌تی و گجت‌ها تشکیل می‌دهند، اما در میان خوانندگان این وبلاگ هر قشری را می‌توان پیدا کرد، از دانشجویان گرفته تا ژورنالیست‌های حرفه‌ای و از علاقه‌مندان دنیای سینما تا کتاب و کتاب‌خوانی.

– درجه تأثیرگذاری پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن روی مخاطب: اما چیزی که فراتر از اعداد و میزان کلیک‌هاست و معمولا توسط آگهی‌دهنده‌ها جدی گرفته نمی‌شود، درجه تأثیرگذاری و برد رسانه‌‌ای سایت‌هاست. چیزی که برای یک آگهی‌دهنده مهم است، میزان افزایش فروش محصول یا فرضا خوب خوانده شدن مطالب یک سایت یا وبلاگ اطلاعاتی بعد از درج آگهی است.

خوشبختانه پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن توانسته است در مدت 18 سال فعالیت‌اش اعتبار بسیار زیادی میان مخاطبان خود کسب کند، از همین رو است که درموارد زیادی میزان موفقیت آگهی‌های درج شده در پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، حتی از خبرگزاری‌ها هم بیشتر بوده است و «میزان خرید به ازای کلیک» آگهی‌های پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن چشم‌گیر بوده است.

شرایط عمومی درج آگهی:

۱- پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌ها ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

۳- در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولا ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند. اما در مورد رپورتاژ – آگهی‌ها باید از چند روز قبل اقدام فرمایید.

۴- لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید، البته ما به پایان رسیدن مهلت را به شما یادآوری می‌کنیم، اما ارجح است که از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام کنید.

۵- قبل از هماهنگی با ما، لطفا مبلغی واریز نکنید.

۶- تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، ممکن است.

پلن‌های تبلیغات در وب‌سایت پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن:

1- تبلیغات بنری

در مکان های قرمز مشخص شده می توانید سفارش تبلیغات خود را رزرو نمائید.

در صفحه اصلی و بالای سایت

 

در صفحه میانی صفحه اول سایت:

 

انتهای صفحه اصلی سایت:

 

 

۲- رپورتاژ- آگهی

رپورتاژ-آگهی‌ها به صورت یک پست معمول در پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن منتشر می‌شوند و بنابراین به صورت گسترده‌ای توسط خوانندگان پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن خوانده می‌شوند. شما در این بخش می‌توانید به صورت مشروح در مورد کالا و خدمات خود توضیح بدهید و هر میزان نیاز داشتید، عکس منتشر کنید.

تبلیغات خشک و بی‌روح اصلا فایده‌ای ندارند و شما برای افزایش کارایی تبلیغات خود باید سعی کنید هوشمندانه و نرم تبلیغ کنید.

متأسفانه به خاطر کمبود وقت؛ فعلا خود ما نمی‌توانیم متن تبلیغات رپورتاژ – آگهی را برای شما آماده کنیم. شما خودتان باید متن‌ها را به صورت کاملا آماده به ما بدهید تا برایتان منتشر کنیم.

توجه:

-در هر رپورتاژ حداکثر ۵ لینک فالو می‌توانید سفارش بدهید.

– رپورتاژ – آگهی بعد از ۲۴ ساعت پاک نمی‌شوند، فقط با انتشار پست‌های تازه، به تدریج پایین‌تر می‌روند.

– رپورتاژ – آگهی‌ها برای همه مشترکان فید و خبرنامه ایمیلی ما با بیش از ۳۱ هزار مشترک فرستاده می‌شوند و در توییتر هم بازنشر می‌شوند.

۳- تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی

کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن و صفحات توییتر و اینستاگرام و پیج فیس‌بوکی که ما در اختیار داریم، محیط بسیار مناسبی برای تبلیغ شما هستند.

شما می‌توانید با سفارش بسته تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی با مخاطبان زیاد در طیف‌های گوناگون تماس برقرار کنید و کالا ، خدمات و برند خود را به آنها بشناسانید.

۴- بنر زیر منوی اصلی

این بنر بزرگ، کاملا جلوی چشم است و سفارش دادن آن جذابیت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. حداکثر عرض این بنر ۱۱۰۰ پیکسل و حداکثر ارتفاع آن می‌تواند ۲۰۰ پیکسل باشد. از پذیرش بنرهای چشمک‌زن معذور هستیم.

۵- به صورت تبلیغ متنی در داخل هر پست:

شما می‌توانید آگهی متنی خود را در داخل هر پست‌ نمایش دهید. این طوری هم لینک فالو دریافت می‌کنید و هم بازدیدکننده‌های زیادی به سایت شما می‌آیند. این تبلیغ فالو چون در داخل بدنه همه پست‌های سایت به نمایش درمی‌آید از نظر سئو فوق‌العاده برای شما ارزشمند خواهد بود.

۶- سایر انواع آگهی متنی

ما سه نوع دیگر آگهی متنی هم پذیرش می‌کنیم.

تبلیغ متنی عادی و ویژه در زیر صفحه نخست پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن نمایش داده می‌شوند. هر دو فالو هستند، اما تبلیغ متنی ویژه در کادر بالاتر نمایش داده می‌شود:

یک تبلیغ متنی فالوی دیگر هم داریم که این یکی در زیر «همه» صفحات سایت نمایش داده می‌شود. (هم زیر صفحه نخست و هم زیر همه صفحات دیگر)

شما بسته به بودجه خودتان می‌توانید تبلیغ متنی داخل پستی، عادی؛ ویژه یا تمام صفحات را سفارش بدهید.

۷ – به صورت تبلیغ در زیر فید وب سایت

این تبلیغ قابل رؤیت در همه فیدخوان‌ها است و به صورت روزانه برای همه مشترکان خبرنامه ایمیلی ما هم ارسال می‌شود.

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن مشترکان فیدی بسیار زیادی دارد که در حال حاضر حدود ۳۱ هزار نفر هستند. تبلیغ در فید پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، راهی ارزان برای تبلیغ کالا و خدمات شما است.

تبلیغ در زیر فید، به دو صورت ممکن است: به صورت متنی و به صورت آگهی بنر. سایز آگهی بنر در این قسمت ۴۶۸ در ۶۰ باید باشد، اما در صورت نیاز می‌توانیم سایز اندکی بیشتر را هم بپذیریم.

۸- درج عناوین به‌روز شده سایت شما در ستون کناری

فرض کنید که می‌خواهید بازدیدکننده سایت/وبلاگ خود را بالا ببرید. در یک پلن تبلیغی جدید که در وب فارسی تازگی دارد، ما می‌توانیم آدرس فید شما را بگیریم و با کمک آن عنوان‌های تازه‌ترین پست‌های شما را در ستون کناری نمایش دهیم!

 

هزینه تبلیغات:

در هر مورد باید هزینه تبلیغات را با رفتن به صفحه تماس با ما هماهنگ کنید. هزینه آگهی ثابت نیست و متغیر است.

در پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن، ما به منصفانه بودن بهای آگهی‌ها معتقدیم، از همین رو است که هزینه آگهی‌ها در پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن نسبت به سایت‌هایی با درچه اعتبار و جایگاه مشابه، بسیار مناسب‌تر هستند.

قیمت‌های ما مقطوع هستند و واقعا عادت نداریم که مثل خرده‌فروش‌ها یا برخی سایت‌ها؛ نخست قیمتی غیرواقعی ارائه بدهیم و بعد متعاقب چانه‌زنی تخفیف‌های کذایی چند ده درصدی ارائه کنیم!

مراحل ثبت آگهی:

۱- مراجعه به صفحه تماس یا ایمیل به آدرس  ‌m.a.gharanjik در جی میل.
۲- توضیح نوع آگهی
۳- ایمیل شما بررسی خواهد شد و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب به شما ایمیل خواهد شد.
۴- واریز هزینه
۵- و در نهایت درج آگهی شما.