فرماندار گمیشان: گمیشان اداره‌ ثبت‌ اسناد ندارد

0
290
امیر شیر توماج
امیر شیر توماج

فرماندار گمیشان از عدم وجود اداره‌ثبت‌اسناد در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون اداره‌ثبت‌اسناد در شهرستان گمیشان ایجاد نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از فارس، امیرشیر توماج در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: تاکنون اداره ثبت‌اسناد در شهرستان گمیشان ایجاد نشده است.

وی تصریح کرد: شهرستان گمیشان دارای ۶۸ هزار نفر جمعیت است و از سال ۱۳۸۸ در شهرستان بندرترکمن مستقر شد و دارای ۳۲ روستا و دو شهر به نام سیمین‌شهر و گمیش‌تپه است که گمیش‌تپه مرکز شهر گمیشان است.

* تاکنون اداره ثبت اسناد در شهرستان گمیشان وجود ندارد/ استقرار ثبت اسناد در شهرستان گمیشان الزامی است

فرماندار گمیشان ابراز کرد: تاکنون اداره ثبت اسناد در شهرستان گمیشان وجود ندارد و یکی از رویکردهای ما استقرار ادارات بود.

توماج با تاکید بر اینکه تاکنون اداره ثبت‌اسنادی در شهرستان گمیشان نداشتیم، یادآور شد: بعد از سال ۱۳۸۸ بسیاری از ادارات ما در شهرستان گمیشان به صورت مشترک است که یا اصلا اداره‌ای نداشتیم.

وی افزود: مردم در خصوص حوزه ثبت‌اسناد و منابع‌طبیعی به مشکل برمی‌خوریم و ما از مدیرکل ثبت‌اسناد استان گلستان خواهش کردیم که اداره ثبت اسناد در این شهرستان ایجاد کند.

فرماندار گمیشان با بیان اینکه استقرار ثبت اسناد در شهرستان گمیشان الزامی است، اذعان کرد: شهرستان گمیشان آمادگی لازم را درخصوص اداره ثبت اسناد شهرستان گمیشان دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید