16 C
Gonbad
شنبه, خرداد 7, 1401

Buy now

موفقیت دو برادر ترکمن، محی الدین آرین و متین آرین از روستای حاجی بیگ کلاله در چاپ کتاب و مقاله و اختراع در زمینه رادیولوژی

موفقیت دو برادر ترکمن، محی الدین آرین و متین آرین از روستای حاجی بیگ کلاله در چاپ کتاب و مقاله و اختراع در زمینه رادیولوژی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن، دو برادر ترکمن، محی الدین آرین و متین آرین از روستای حاجی بیگ کلاله از کارشناسان رادیولوژی موفقیت هایی در این زمینه داشتند که در ذیل می خوانید:

محی الدین آرین کارشناس رادیولوژی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران و متولد روستای حاجی بیگ از توابع شهرستان کلاله و تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه تهران در سال 1396 به اتمام رساند. چندین کتاب و مقاله از وی به چاپ رسیده است و یک استارتاپ آموزشی تلگرامی و همکاری در برگزاری چندین کنگره علمی در زمینه رادیولوژی داشتند.

متین آرین کارشناس رادیولوژی فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی زنجان و متولد روستای حاجی بیگ از توابع شهرستان کلاله وی تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال 1398 به اتمام رساند. چندین کتاب و مقاله از وی به چاپ رسیده و یک اختراع در حوزه ی نرم افزارهای سی تی اسکن ثبت شده است.

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن برای این دو برادر ترکمن محقق و فعال آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون می نماید.

 

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

با ما همراه باشید

0طرفدارپسندیدن
0دنبال کننده‌‌هادنبال کردن
48دنبال کننده‌‌هادنبال کردن
0مشترکیناشتراک

خبرهای جدید