نزاع دسته جمعی در شهرستان آق‌قلا یک کشته داشت

0
112
معاون نیروی انتظامی گلستان:نزاع دسته جمعی در شهرستان آق‌قلا یک کشته داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن به نقل از ایرنا ، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گلستان گفت: نزاع دسته جمعی بین اهالی ۲ روستای یلمه‌سالیان و اتحاد سه در شهرستان آق قلای این استان یک کشته به همراه داشته است.

سرهنگ علیرضا نصیری روز یکشنبه یازدهم اردیبهشت ،  اظهارداشت: این درگیری و نزاع دسته جمعی پنجشنبه شب هفته گذشته شروع شده بود که بر اثر آن ۲۲ نفر مصدوم و مجروح شدند که به مراکز درمانی انتقال و اقدامات لازم درمانی صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: بیشتر افراد به صورت سرپایی مداوا  اما ۲ نفر به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان بستری شدند.

وی گفت: پیش از ظهر امروز نیز یکی از مصدومین بستری شده در بیمارستان جان خود را از دست داد.

نصیری یادآور شد: این نزاع دسته جمعی به علت اختلافات شخصی بین تعدادی از اهالی روستا بوده که شدت گرفته و هیچ مساله قوم یا قبیله‌ای و یا مسائل حاشیه‌ای دیگر در امر درگیری دخیل نیست.

وی تصریح کرد: در این راستا با حضور به موقع نیروی انتظامی و یگان امداد تعدادی از عوامل درگیری دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

وی یادآور شد: در خصوص فوت یکی از اهالی این نزاع دسته جمعی ۲ نفر به عنوان مظنون اصلی دستگیر و در اختیار مقامات قضایی قرار دارند.

معاون‌اجتماعی فرمانده انتظامی گلستان گفت: همچنین هفت نفر به عنوان عامل درگیری و نزاع دسته جمعی دستگیر و آنان نیز در اختیار مقامات قضایی هستند.

وی ادامه داد: همچنین تعدادی دیگر از عواملی که در درگیری حضور داشتند، دستگیر و در اختیار پلیس و بازدداشت داشتند.

نصیری ادامه داد: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و احتمال افزایش تعداد دستگیر شدگان بیشتر خواهد بود.

وی تاکید کرد: برغم‌ درگیری مجدد در روز گذشته، اکنون شرایط توسط نیروهای انتظامی تحت کنترل و آرامش برقرار است.

 

پانوشت:

تاج محمد قره باش، که در حادثه درگیری منطقه سد وشمگیر چند روز پیش به شدت مصدوم شده بود، دار فانی را وداع گفتند و مراسم خاکسپاری مرحوم یکشنبه ۱۱ اردیبهشت در روستای یلمه سالیان برگزار شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید